Zaloguj się | Rejestracja

Migdałowa 3 - lokale do wynajęcia w Dobrej

poniedziałek, 16 grudnia 2019 r., godz. 16:01  |  Wersja do druku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajęcia przestrzeni lokalowej w budynku przy ul. Migdałowej 3 w Dobrej. Budynek, zlokalizowany przy głównej drodze Dobra - Wołczkowo, jest po generalnym remoncie, wyposażony w nowoczesną sieć światłowodową oraz systemy PPOŻ. Wynająć można biura, pomieszczenia lub nawet cały budynek.Migdałowa 3 to czterokondygnacyjny budynek z dużym parkingiem znajdujący się w przemysłowej części Dobrej, przy głównej drodze do Wołczkowa i Szczecina. Na sąsiednich działkach istnieje zabudowa przemysłowa, warsztatowa i handlowo-usługowa. Teren uzbrojony jest w instalacje elektryczną, wodną i kanalizacyjną.

Budynek ma 1575 metrów kwadratowych powierzchni użytkowej i znajduje się na działce o wielkości 3273 metrów kw. Na przedłużeniu obiektu znajduje się stalowa hala o wymiarach 13 x 9 m, a od frontu mniejsza o wymiarach 7 x 12 m. Hale przeznaczone są na cele produkcyjne lub magazynowe.

Obiekt przeszedł generalny remont w 2019 roku. Zainstalowano w nim nowoczesną sieć światłowodową połączoną z Internetem oraz system ostrzegania PPOŻ. Na ewakuacyjnej klatce schodowej znajduje się automatyczny system oddymiania. Budynek posiada też windę.

Niewątpliwą zaletą nieruchomości jest wielofunkcyjność budynku, który przeznaczony jest na działalność biurowo-socjalno-usługową i magazynową. Na parterze znajduje się warsztat ślusarski. Piętra można dowolnie zaadoptować na różne potrzeby. Mogą tu powstać np. biura "open space", archiwa, szkoła tańca, siłownia - możliwości jest wiele. Na każdym piętrze znajduje się część socjalna. Istnieje możliwość wynajęcia poszczególnych lokali, piętra lub całego budynku.

Zobacz rozkład poszczególnych pięter:
Parter - plik .pdf
1. Piętro - plik .pdf
2. Piętro - plik .pdf
3. Piętro - plik .pdf

Osoby zainteresowane wynajęciem lokali w budynku Migdałowa 3 w Dobrej prosimy o kontakt pod nr telefonu 508 101 970.

Poniżej prezentujemy zdjęcia budynku Migdałowa 3.

Migdałowa 3 w Dobrej - budynek, lokale, biura do wynajęcia:


Artykuł promocyjny

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama