Zaloguj się | Rejestracja

Nagroda dla firmy Lars Laj Polska z Dobrej

poniedziałek, 25 listopada 2019 r., godz. 19:24  |  Wersja do druku

Firma Lars Laj Polska z Dobrej otrzymała od prezydenta Szczecina certyfikat "Zrobione w Szczecinie". Ten swoisty znak jakości trafia do firm, które stawiają na wysoką jakość swoich usług lub produktów. W tym roku po raz pierwszy o certyfikat mogły starać się firmy ze Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.Prezydent Szczecina wręczył certyfikat "Zrobione w Szczecinie" 10 kolejnym przedsiębiorcom. Do tej pory, w dwóch poprzednich edycjach, nagrodzono 39 firm.

"Wasz biznes to dowód na potencjał, który drzemie w Szczecinie. Jesteśmy dumni z Waszych osiągnięć i chcemy, aby było o nich i o naszym mieście głośno w całej Polsce" - mówił do laureatów Piotr Krzystek, prezydent Szczecina.

O certyfikat można było ubiegać się w dwóch kategoriach - produkt lub usługa. Warunkiem było to, aby aspirujące przedsiębiorstwo, miało siedzibę na terenie Szczecina. Od tego roku formuła została rozszerzona także o firmy, które należą do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

Jedną z nagrodzonych firm jest Lars Laj Polska z Dobrej, która otrzymała certyfikat za wyposażenie placów zabaw, aren sportowych i siłowni na powietrzu.

"Zrobione w Szczecinie" ma charakter honorowy i nie przysługują z tego tytułu żadne gratyfikacje finansowe, czy ulgi podatkowe. Korzyścią dla przedsiębiorców, wynikającą z przyznania marki jest możliwość udziału w programach z zakresu promocji gospodarczej, prowadzonych przez Gminę Miasto Szczecin oraz możliwość zamieszczania logotypu "Zrobione w Szczecinie" w materiałach promocyjnych.

W tym roku o przyznanie certyfikatu ubiegało się 32 przedsiębiorców.

Źródło: Urząd Miasta Szczecin

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama