Zaloguj się | Rejestracja

Mikołajki w gminie Dobra - zaproszenie

poniedziałek, 25 listopada 2019 r., godz. 14:06  |  Wersja do druku

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej zaprasza na zabawy mikołajkowe dla dzieci. W programie moc atrakcji, przedstawienie teatralne "Przygody gąski Dorotki" i oczywiście wizyta Świętego Mikołaja.Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej już od kilkunastu lat organizuje Mikołajki dla dzieci z gminy Dobra. Co roku dzieci biorą udział w zabawie przy choince z udziałem Świętego Mikołaja.

W tym roku zabawy mikołajkowe odbywać się będą od 6 do 8 grudnia - poniżej podajemy dokładne terminy.

Podczas Mikołajek zaplanowano wspólną zabawę przy muzyce oraz konkursy. Dużą atrakcją będzie przedstawienie teatralne "Przygody gąski Dorotki", w którym wystąpią znani, szczecińscy aktorzy Adam Dzieciniak i Zbigniew Filary. Nie zabraknie też zabawy ze Świętym Mikołajem. Mile widziane stroje mikołajkowe.

Mikołajki w gminie Dobra

Piątek, 6 grudnia
16:30 - Publiczna Szkoła Podstawowa w Bezrzeczu

Sobota, 7 grudnia
10:00 - Filia GCKiB w Skarbimierzycach
11:30 - Filia GCKiB w Dołujach
13:00 - Filia GCKiB w Dobrej
15:00 - Filia GCKiB w Wołczkowie

Niedziela, 8 grudnia
10:00 - Filia GCKiB w Stolcu
12:00 - Filia GCKiB w Rzędzinach

Na zabawę ze Świętym Mikołajem zaprasza Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej. Współorganizatorami Mikołajek są: w Dołujach - Stowarzyszenie Dołuje - Kościno, w Bezrzeczu - Rada Sołecka, PSP Bezrzecze i Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", w Rzędzinach - Rada Sołecka, a w Stolcu - LZS Grom Stolec.

Serdecznie zapraszamy!

Mikołajki w gminie Dobra - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama