Zaloguj się | Rejestracja

Pożar budynku gospodarczego w Stolcu

piątek, 22 listopada 2019 r., godz. 09:08  |  Wersja do druku

W czwartek, 21 listopada w godzinach wieczornych doszło do pożaru w budynku gospodarczym w Stolcu. Na miejsce zdarzenia wysłano jednostki straży pożarnej z Dobrej, Wołczkowa, Polic i Szczecina. Dwie osoby z poważnymi poparzeniami trafiły do szpitala.Do zdarzenia doszło podczas prac montażowych w budynku gospodarczym. Dwóch mężczyzn uszczelniało niewielkie pomieszczenie (ok. 12 m3) pianką montażową. Prawdopodobnie nagle doszło do zapłonu gazów z pianki.

"Na miejsce zdarzenia wysłano jednostki straży pożarnej z Dobrej, Wołczkowa, Polic i Szczecina" - informuje Piotr Maciejczyk, p.o. Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Mężczyźni w wieku 20 i 46 lat doznali poważnych poparzeń 2 i 3 stopnia, w tym dróg oddechowych. Zostali przetransportowani karetkami do szpitali przy Unii Lubelskiej i Arkońskiej. W wyniku pożaru spłonęło też ok. 30 papug, które znajdowały się w pomieszczeniu.

Źródło: KP PSP w Policach

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama