Zaloguj się | Rejestracja

Ruszył projekt "Być jak Elizabeth"

wtorek, 05 listopada 2019 r., godz. 16:05  |  Wersja do druku

Rozpoczął się projekt "Być jak Elizabeth" realizowany przez gminy Dobra i Blankensee, przy wsparciu funduszy unijnych. W ramach projektu pod koniec października odbyły się pierwsze warsztaty dla kobiet z kreowania wizerunku.29 października w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej rozpoczęły się pierwsze warsztaty z kreowania wizerunku w ramach projektu "Być jak Elizabeth - II edycja". Spotkanie z mieszkankami gmin Dobra i Blankensee poprowadziła Dominika Żółtyńska, znakomita stylistka i wizażystka, na stałe współpracująca m.in. z TVP3.

Stylistka przygotowała wykład na temat kreowania wizerunku, skupiając się przede wszystkim na technikach umożliwiających podkreślanie atutów wyglądu. Podczas warsztatów została przeprowadzona analiza kolorystyczna i analiza sylwetek wybranych uczestniczek. Na kolejnych warsztatach pt. "Piękna jak Elizabeth" uczestniczki projektu będą uczyły się prawidłowego wykonania makijażu.

W ramach projektu "Być jak Elizabeth - II edycja" odbywają się również zajęcia ruchowe: joga i "zdrowa miednica". Mieszkanki gmin Dobra i Blankensee spotykają się na zajęciach:

a) jogi:
- we wtorki o godz. 17:00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej
- w czwartki o godz. 16:30 w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej Filia w Dołujach

b) zajęciach "zdrowa miednica":
- w poniedziałki o godz. 17.00 w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej Filia w Dołujach
- w soboty o godz. 8.00 w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie

Wszystkie zajęcia ruchowe maja charakter otwarty, mogą w nich brać udział kobiety mieszkające na terenie gmin Dobra i Blankensee. Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu Izabela Dryjańska, tel.: 91 441 05 41, e-mail: projektyue@dobraszczecinska.pl.

Projekt FMP-0313-19 "Być jak Elizabeth - II edycja" jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama