Zaloguj się | Rejestracja

Turniej Piłki Nożnej "Liga Narodów 2019" - film i zdjęcia

poniedziałek, 21 października 2019 r., godz. 11:39  |  Wersja do druku

W Publicznej Szkole Podstawowej w Dobrej odbył się Turniej Piłki Nożnej "Liga Narodów". Była to już druga edycja turnieju, w którym wzięli udział uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych z terenu gminy Dobra. Najlepszym zespołem okazała się drużyna PSP Mierzyn.Turniej, który odbył się 17 października, został rozegramy pod hasłem "Zagraj z nami w realu". Ma on na celu odciągnięcie dzieci i młodzieży od elektronicznych, domowych rozrywek na rzecz aktywnego sportu.

Do turnieju przystąpiło 6 drużyn, które występowały jako reprezentacje kilku państw europejskich. Wszystkich zawodników, trenerów oraz kibiców przywitała Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, która życzyła wspaniałej zabawy. Wielu goli życzył również obecny na turnieju Grzegorz Matlak, były piłkarz Pogoni Szczecin.

Drużyny biorące udział w turnieju grały systemem "każdy z każdym". Po rozegraniu wszystkich meczy, zespołem z największą liczbą punktów została reprezentacja PSP Mierzyn, która grała w barwach Polski. Zespół z Mierzyna wygrał wszystkie mecze i zdobył maksymalną liczbę 15 pkt.

Klasyfikacja Turnieju Piłki Nożnej "Liga Narodów 2019":

1. PSP Mierzyn (Polska) - 15 pkt.
2. PSP Bezrzecze 1 (Anglia) - 10 pkt.
3. PSP Dołuje (Portugalia) - 8 pkt.
4. PSP Dobra 1 (Włochy) - 7 pkt.
5. PSP Dobra 2 (Niemcy) - 3 pkt.
6. PSP Bezrzecze 2 (Francja) - 0 pkt.

Uczestnicy turnieju otrzymali dyplomy, upominki, puchary i medale. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, którą prezentujemy poniżej.

Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Stowarzyszenie "Sports Academy" oraz Grzegorz Matlak.

Turniej Piłki Nożnej "Liga Narodów 2019":


Turniej Piłki Nożnej "Liga Narodów 2019" - 17 października 2019 r.:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama