Zaloguj się | Rejestracja

Festyn "Zwierzęta i My" w Dołujach - zdjęcia

środa, 25 września 2019 r., godz. 16:58  |  Wersja do druku

Stowarzyszenie Dołuje Kościno zorganizowało festyn sąsiedzki "Zwierzęta i My". Jednym z głównych celów festynu było zwrócenie uwagi na potrzebę sprzątania po swoich zwierzętach. Imprezę sfinansowano z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach programu Społecznik.Festyn "Zwierzęta i My", który odbył się w sobotę, 21 września na terenie klubu przy ul. Żubrzej w Dołujach, był doskonałą okazją do sąsiedzkiego spotkania i rozmów m.in. o potrzebie sprzątania po swoich zwierzętach. Organizatorzy przygotowali ulotki, biodegradowalne woreczki na psie odchody oraz tabliczki "Posprzątaj po swoim psie". Nie zabrakło też pieczonych kiełbasek i słodkości dla dzieci.

Mieszkańcy chętnie rozmawiali o swoich pupilach dzieląc się doświadczeniami i radami dotyczącymi czworonogów.

Festyn zorganizowany przez Stowarzyszenie Dołuje Kościno sfinansowano z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego w ramach zadania publicznego "Program Społecznik na lata 2019-2021".

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Festyn "Zwierzęta i My" w Dołujach - 21 września 2019 r.:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama