Zaloguj się | Rejestracja

IV Sportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra

wtorek, 24 września 2019 r., godz. 13:55  |  Wersja do druku

Zapraszamy na IV Sportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra, który odbędzie się na terenie rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie. Wywalczonego rok temu mistrzostwa bronić będzie reprezentacja sołectwa Grzepnica.Uwaga! W związku z pogorszeniem się warunków atmosferycznych i planowanymi opadami deszczu informujemy, że Sportowy Turniej Sołectw, mający odbyć się 28 września, zostaje odwołany. O nowym terminie wkrótce poinformujemy.

To już czwarta edycja turnieju sołectw w gminie Dobra. W zeszłym roku najlepsza okazała się reprezentacja mieszkańców Grzepnicy, która wyprzedziła sołectwa Buk, Mierzyn.

Na terenie rekreacyjnym Mierzynianka ponownie zmierzą się przedstawiciele sołectw gminy Dobra. Podczas turnieju nie zabraknie sportowych emocji i dobrej zabawy. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu z ubiegłorocznej edycji tej imprezy, który prezentujemy poniżej.

Zachęcamy mieszkańców poszczególnych sołectw do udziału w turnieju. Zapisy prowadzone są przez sołtysów - kontakt do sołtysów.

Sportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra rozpocznie się o godz. 10:00. Zawody mają na celu popularyzację zdrowego stylu życia, podnoszenie sprawności fizycznej mieszkańców oraz integrację środowiskową rad sołeckich i mieszkańców sołectw.

Organizatorami turnieju są Wójt Gminy Dobra oraz Gminne Zrzeszenie LZS w Dobrej.

Serdecznie zapraszamy!

III Sportowy Turniej Sołectw Gminy Dobra:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama