Zaloguj się | Rejestracja

"Być jak Elizabeth" - zapisy do projektu

wtorek, 24 września 2019 r., godz. 12:39  |  Wersja do druku

Ruszyła rekrutacja do drugiej edycji transgranicznego projektu realizowanego przez gminy Dobra i Blankensee. Projekt "Być jak Elizabeth" rozpocznie się 1 października i kierowany jest do dorosłych mieszkanek obu gmin.W ramach projektu zostały zaplanowane następujące działania:
• warsztaty integracyjne dla kobiet,
• spotkania literackie "Pisać jak Elizabeth",
• weekendowe warsztaty wyjazdowe "Kobieca strona mocy",
• warsztaty wizerunkowe "Piękna jak Elizabeth",
• zajęcia jogi,
• zajęcia "zdrowa miednica".

Dzięki współpracy z Gminą Blankensee, Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej oraz publicznymi szkołami podstawowymi, wszystkie warsztaty i zajęcia będą prowadzone w klubach, świetlicach i szkołach po obu stronach granicy - od 1 października 2019 r. do 30 czerwca 2020 r. Szczegółowy harmonogram oraz miejsca realizacji warsztatów zostaną podane po zakończeniu rekrutacji, na pierwszym spotkaniu integracyjnym, które odbędzie się 17 października o godz. 18:00 w Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek Filia w Dołujach, ul. Żubrza 7.

Zajęcia ruchowe będą odbywać się od 1 października w poniższych miejscach:
- GCKiB Filia w Dołujach, w poniedziałki, w godz. 17-18 - "zdrowa miednica",
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Dobrej, we wtorki, w godz. 17-18 - joga,
- GCKiB Filia w Dołujach, w czwartki, w godz. 16:30-17:30 - joga,
- Publiczna Szkoła Podstawowa w Mierzynie, w soboty, w godz. 8-9.

Zapraszamy do pobierania formularza rekrutacyjnego, który można dostarczyć do Urzędu Gminy w Wołczkowie, ul. Lipowa 51 lub Dobrej, ul. Szczecińska 16 a i Graniczna 24 a, albo przesłać (skan podpisanych dokumentów) na adres: projektyue@dobraszczecinska.pl w terminie do 27 września 2019 r.

Pobierz formularz

Szczegółowych informacji udziela koordynator projektu Izabela Dryjańska, tel.: 91 441 05 41, e-mail: projektyue@dobraszczecinska.pl. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Do udziału w projekcie zapraszają Wójt Gminy Dobra Teresa Dera oraz Burmistrz Gminy Blankensee Stefan Müller.

Projekt FMP-0313-19 "Być jak Elizabeth - II edycja" jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania).

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama