Zaloguj się | Rejestracja

Festyn rodzinny w szkole w Mierzynie - zdjęcia

poniedziałek, 23 września 2019 r., godz. 13:31  |  Wersja do druku

W sobotę, 21 września w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie odbył się festyn rodzinny. Organizatorzy przygotowali bardzo dużo atrakcji dla dzieci i rodziców. Były warsztaty, konkursy, mała gastronomia i mnóstwo świetnej zabawy.Atrakcji na festynie nie brakowało. Były saloniki piękności, balonikowe cuda, warsztaty, malowanie buziek, gry i zabawy, rowerowe konkursy, warsztaty kulinarne dla dzieci, powiatowa akcja poboru krwi, kiermasz książek i znakowanie rowerów. Dla smakoszy przygotowano kawiarenkę i kiełbaskę z grilla. Humory dopisały wszystkim uczestnikom.

Była to już 5. edycja rodzinnego festynu w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie, który co roku cieszy się dużą popularnością. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Organizatorami festynu byli dyrekcja, grono pedagogiczne i rada rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie.

Festyn rodzinny w Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie:


Festyn rodzinny w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie - 21 września 2019 r.:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama