Zaloguj się | Rejestracja

Piknik rodzinny w Buku - wideo

środa, 18 września 2019 r., godz. 13:26  |  Wersja do druku

Po raz kolejny mieszkańcy Buku pokazali, że potrafią się świetnie bawić. W sobotę, 14 września na terenie rekreacyjnym odbył się piknik rodzinny. Była dmuchana zjeżdżalnia, rodzinne konkursy, pyszny poczęstunek i fantastyczna atmosfera.Impreza na terenie rekreacyjnym w Buku rozpoczęła się o godz. 14:00. Uczestnicy pikniku mogli zmierzyć się w konkurencjach sportowych, a także skosztować pysznego poczęstunku, m.in. domowych ciast, wiejskich pajd chleba ze smalcem i ogórkiem oraz kiełbasek z ogniska. Organizatorzy przygotowali też dmuchaną zjeżdżalnię do skakania oraz malowanie buziek.

Na pikniku obecni też byli przedstawiciele samorządu, m.in. Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, Sekretarz Gminy Rozalia Adamska, Radny Gminy Dobra Tomasz Czarnota i Radny Powiatu Polickiego Jacek Fabisiak.

Piknik rodzinny w Buku finansowany był ze środków Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Organizatorami imprezy byli LZS Pionier Buk, świetlica wiejska, Rada Sołecka oraz Koło Gospodyń Wiejskich Bukowianki.

W trakcie festynu wolontariusze z Koła LZS Skarbimierzyce zbierali pieniądze na pokrycie kosztów operacji Bruna. To wspaniały chłopczyk, mieszkaniec gminy Dobra, który zmaga się z ciężką chorobą kończyn. Aby mógł normalnie funkcjonować niezbędna jest operacja w USA, której koszt przekracza możliwości finansowe jego rodziców.

Każdy może pomóc wpłacając datki na konto fundacji Siepomaga
- link do zbiórki.

Piknik rodzinny w Buku - 14 września 2019 r.:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama