Zaloguj się | Rejestracja

Dzień sportu na Orliku w Dobrej - relacja

niedziela, 15 września 2019 r., godz. 05:52  |  Wersja do druku

Turniej piłki nożnej, tor przeszkód, rzuty do kosza, a także turnieje mini golfa i dwójek piłkarskich - to atrakcje, które czekały na uczestników w ramach dnia sportu na Orliku w Dobrej. Było dużo sportowych zmagań w duchu fair play oraz pamiątkowe medale dla wszystkich zawodników.W sobotę, 7 września na Orliku Dobra odbył się dzień sportu. Emocje sportowe były związane z różnymi konkurencjami. Jako pierwsi do zmagań przystąpili piłkarze reprezentujący zespoły UKS Orzeł Dobra I, UKS Orzeł Dobra II, Salosu Szczecin z rocznika 2007 i młodsi.

"Był to towarzyski turniej z okazji dnia sportu na naszym obiekcie" - mówi Paweł Marciszewski, Animator Sportu w Gminie Dobra.

Mecze były bardzo zacięte i owocowały wieloma pięknymi akcjami. Było co podziwiać i na czym zawiesić oko. Turniej wygrał zespół UKS Orzeł Dobra I przed Salosem Szczecin, a trzecie miejsce zajął UKS Orzeł Dobra II. Wszyscy uczestnicy turnieju zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami, a także pucharami.

Po emocjach drużynowych przyszedł czas na zmagania w konkurencjach indywidualnych. Do turnieju mini golfa przystąpiła duża liczba zawodników. Gra była bardzo wyrównana i toczyła się w duchu fair play. Liczyła się dobra zabawa, wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, a najlepsi słodki upominek.

Zabawa toczyła się również w konkurencjach tor przeszkód, rzuty do kosza i turnieju dwójek piłkarskich. Po emocjach sportowych wszyscy mogli się posilić kiełbaską z ogniska. Każda osoba aktywnie uczestnicząca w dniu sportu dostała pamiątkowy medal i słodki upominek. Zawody odbyły się bez kontuzji i wszyscy z uśmiechem po ich zakończeniu opuścili obiekt sportowy.

Źródło: Paweł Marciszewski, Animator Sportu w Gminie Dobra

Dzień sportu na Orliku w Dobrej - 7 września 2019 r. :Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama