Zaloguj się | Rejestracja

Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu

piątek, 20 września 2019 r., godz. 11:35  |  Wersja do druku

Wszystkich mieszkańców gminy Dobra serdecznie zapraszamy na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się w niedzielę, 22 września o godz. 15:00. Jedenasta edycja cyklicznej imprezy odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu."Święto Pieczonego Ziemniaka to tradycyjny, jesienny festyn, który organizujemy co roku. Podobnie jak w ubiegłych latach zapewnimy mieszkańcom szereg atrakcji. Będą rowerowe zawody sprawnościowe dla dzieci, także zapraszamy i prosimy, żeby przyjechały na swoich rowerach, wielobój wieśniaka dla dorosłych oraz konkurs układania jesiennych bukietów dla dzieci. Serdecznie zapraszam mieszkańców Bezrzecza i gminy Dobra" - poleca Andrzej Grochowski z LZS Bezrzecze.

W programie festynu jest również konkurs na najsmaczniejszą potrawę z ziemniaka. Udział w konkursie można zgłosić do 16 września w godz. 14-19 pod nr tel. 91 424 19 68.

Kolejnymi atrakcjami będą wspólne przygotowanie "Bezrzeczańskiej Sałatki Gigant", która później zostanie skonsumowana, a także pieczenie ziemniaków i kiełbasek na ognisku. Będzie też kurs udzielania pierwszej pomocy.

"W tym dniu pożegnamy lato, a powitamy jesień" - zapraszają organizatorzy.

Zobacz zdjęcia z ubiegłorocznej edycji imprezy

Szykuje się świetna impreza w Bezrzeczu. Zapraszamy w niedzielę, 22 września na teren rekreacyjny przy ul. Górnej w Bezrzeczu. Początek festynu o godz. 15:00.

Organizatorami imprezy są: LZS Bezrzecze , Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" i GCKiB.

W trakcie festynu wolontariusze z Koła LZS Skarbimierzyce będą zbierać pieniądze na pokrycie kosztów operacji Bruna. To wspaniały chłopczyk, mieszkaniec gminy Dobra, który zmaga się z ciężką chorobą kończyn. Aby mógł normalnie funkcjonować niezbędna jest operacja w USA, której koszt wynosi ponad 1.200.000 zł. To przekracza możliwości finansowe jego rodziców.

"Sami nie damy rady, to pewne. Wiemy jednak, jak ogromna moc drzemie w ludziach i wierzymy w cud dla naszego synka. Gdy Bruno się uśmiecha, zapominamy na chwilę o wszystkich smutkach i zmartwieniach. Jego ufne oczka patrzą na nas, zupełnie jakby chciał nam powiedzieć, że on wie - mama i tata zrobią wszystko, by jego nóżki zostały uratowane! Bardzo prosimy, dołącz do naszej walki o cud dla synka. Uciekamy przed amputacją, przed kalectwem. Jeśli nam pomożesz, musi się udać!" - proszą o pomoc rodzice Bruna.

Każdy może pomóc wpłacając datki na konto fundacji Siepomaga
- link do zbiórki.

Serdecznie zapraszamy!

Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama