Zaloguj się | Rejestracja

Dzień sportu na Orliku w Dobrej

czwartek, 05 września 2019 r., godz. 19:25  |  Wersja do druku

Turniej piłki nożnej, przeciąganie liny, podciąganie na drążku, turniej mini golfa i dwójek piłkarskich - to tylko część atrakcji, które odbędą się w ramach dnia sportu na Orliku w Dobrej. Sportowa impreza rozpocznie się w sobotę, 7 września o godz. 9:30 na terenie kompleksu sportowego przy ul. Poziomkowej 7.Dzień sportu na Orliku w Dobrej rozpocznie się punktualnie o godzinie 9:30. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, w tym turniej piłki nożnej chłopców U12 UKS Orzeł Dobra 1 i 2, Salos Szczecin.

Harmonogram Dnia Sportu na Orliku:

9:30 - 9:55 Zapisy do konkurencji sportowych (mini golf, konkurs rzutów do kosza, turniej dwójek piłkarskich, tor przeszkód na czas, podciąganie na drążku, przeciąganie liny)
10-11 Turniej piłki nożnej chłopców U12 UKS Orzeł Dobra 1 i 2, Salos Szczecin
11:10 Rozdanie nagród i wyłonienie zwycięzcy
11:15 - 12:15 Rozgrywki turniejowe
12:20 Nagrodzenie zwycięzców
12:30 Pożegnanie uczestników

Nie zabraknie też kiełbaski z ogniska i dodatkowych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz relację i zdjęcia z ubiegłorocznej edycji imprezy

Źródło: Paweł Marciszewski, Orlik Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama