Zaloguj się | Rejestracja

Festyn na pożegnanie wakacji w Bezrzeczu

wtorek, 03 września 2019 r., godz. 13:17  |  Wersja do druku

W sobotę, 31 sierpnia w Bezrzeczu odbył się festyn rodzinny na pożegnanie wakacji. W imprezie, która miała miejsce na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Górnej, wzięło udział wielu mieszkańców gminy Dobra. Były gry, konkursy, dużo dobrej zabawy i niespodzianek.Festyn rozpoczął się o godzinie 15. Prawie od razu ruszyły konkursy z nagrodami. O najmłodszych uczestników festynu zadbały klauny z grupy "Klaun Andzia i Przyjaciele". Było mnóstwo fantastycznej zabawy. Dzieci mogły też poskakać na dmuchanym zamku i zjeść popcorn, owoce oraz spróbować świetnych, domowych ciast.

Jednym z zabawnych konkursów, o którym warto wspomnieć, było karmienie partnera jogurtem. Osoby karmiące były zasłonięte prześcieradłami, przez co łyżeczki z jedzeniem nie zawsze trafiały tam, gdzie trzeba, co wywoływało salwy śmiechu wśród dopingujących osób. Nagrody w tym konkursie ufundowała lokalna restauracja La Rocca.

Organizatorzy zaprosili też na festyn członków sekcji paralotniowej z Aeroklubu Szczecińskiego. Można było podziwiać profesjonalny sprzęt, który na co dzień używają paralotniarze.

Pod koniec festynu odbył się "Festiwal kolorów", podczas którego niektórzy zmienili kolory swoich ubrań i twarzy. To była bardzo udana zabawa na zakończenie wakacji.

"Dziękujemy wszystkim uczestnikom" - mówią organizatorzy i zapraszają na kolejne festyny.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które prezentujemy poniżej.

Celem festynu była integracja mieszkańców oraz dobra zabawa w gronie sąsiadów. Impreza realizowana była w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. Organizatorami zabawy byli: LZS Bezrzecze, Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze" oraz filia GCKiB.

W trakcie festynu wolontariusze z Koła LZS Skarbimierzyce zbierali pieniądze na pokrycie kosztów operacji Bruna, wspaniałego chłopczyka, mieszkańca gminy Dobra, który zmaga się z ciężką chorobą kończyn. Aby mógł normalnie funkcjonować niezbędna jest operacja w USA, której koszt wynosi ponad 1.200.000 zł. To przekracza możliwości finansowe jego rodziców.

"Sami nie damy rady, to pewne. Wiemy jednak, jak ogromna moc drzemie w ludziach i wierzymy w cud dla naszego synka. Gdy Bruno się uśmiecha, zapominamy na chwilę o wszystkich smutkach i zmartwieniach. Jego ufne oczka patrzą na nas, zupełnie jakby chciał nam powiedzieć, że on wie - mama i tata zrobią wszystko, by jego nóżki zostały uratowane! Bardzo prosimy, dołącz do naszej walki o cud dla synka. Uciekamy przed amputacją, przed kalectwem. Jeśli nam pomożesz, musi się udać!" - proszą o pomoc rodzice Bruna.

Każdy może pomóc wpłacając datki na konto fundacji Siepomaga
- link do zbiórki.

Festyn "Pożegnanie lata" w Bezrzeczu - 31 sierpnia 2019 r.:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama