Zaloguj się | Rejestracja

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w gminie Dobra

poniedziałek, 02 września 2019 r., godz. 17:26  |  Wersja do druku

W poniedziałek, 2 września dzieci rozpoczęły nowy rok szkolny 2019/2020. W szkołach na terenie gminy Dobra odbyły się z tej okazji uroczystości. Dzieci oraz rodziców witali dyrektorzy i kadra nauczycielska.Na uroczystych apelach w szkołach w gminie Dobra spotkali się dyrektorzy szkół, nauczyciele, pracownicy, uczniowie i rodzice.

W Publicznej Szkole Podstawowej im. Przyjaciół Dzieci w Mierzynie na uroczystym apelu obecna była Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, która życzyła powodzenia wszystkich nauczycielom, a uczniom jak najlepszych stopni.

W mierzyńskiej szkole zaszły też zmiany na stanowiskach kierowniczych. Po dłuższej przerwie, spowodowanej względami zdrowotnymi, na stanowisko dyrektora wróciła Iwona Kacperska-Kufel, a dotychczasowa dyrektor Ewa Markiewicz ponownie zajmie stanowisko wicedyrektora. Stosowne nominacje wręczyła wójt Teresa Dera.

Iwona Kacperska-Kufel została powitana gorącymi brawami. "Wyszłam trochę z wprawy i mam dzisiaj tremę" - powitała rodziców i uczniów wieloletnia dyrektor mierzyńskiej szkoły. "Dziękuję wszystkim i obiecuję kontynuować pracę, którą zaczęła Ewa Markiewicz" - mówiła Iwona Kacperska-Kufel.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszej uroczystości.

Rok szkolny 2019/2020 ogłaszamy za rozpoczęty! Wszystkim uczniom życzymy jak najlepszych stopni i wzorowego zachowania.

Rozpoczęcie roku w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie - 2 września 2019 r:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama