Zaloguj się | Rejestracja

Festyn rodzinny w Bezrzeczu

piątek, 09 sierpnia 2019 r., godz. 07:46  |  Wersja do druku

W ostatni dzień wakacji, 31 sierpnia na terenie sportowo-rekreacyjnym w Bezrzeczu odbędzie się festyn rodzinny "Pożegnanie lata". Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, m.in. zabawę z klaunami i dużymi bańkami, dmuchany zamek, malowanie buziek oraz konkursy dla dużych i małych.Festyn rozpocznie się o godz. 15:00 na terenie sportowo-rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu. W programie: zabawa z klaunami "Klaun Andzia i Przyjaciele", artystyczne malowanie buziek, zabawa dużymi bańkami, konkursy dla dzieci i dorosłych, gry i zabawy pirackie, dmuchany zamek "Wesoły klaun".

Podczas festynu odbędzie się też "Festiwal kolorów", dlatego organizatorzy proszą o odpowiednie ubranie, bo można wrócić do domu w zupełnie innych kolorach.

Celem festynu jest integracja mieszkańców oraz dobra zabawa w gronie sąsiadów. Impreza realizowana jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra.

Organizatorami zabawy są: LZS Bezrzecze, Filia GCKiB w Bezrzeczu oraz Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze".

Serdecznie zapraszamy!

Festyn rodzinny na pożegnanie wakacji - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama