Zaloguj się | Rejestracja

Dziękuję bardzo Pani Agnieszce...

piątek, 02 sierpnia 2019 r., godz. 08:52  |  Wersja do druku

Takie informacje chcielibyśmy publikować jak najczęściej. Pani Grażyna chciała za naszym pośrednictwem opublikować podziękowania dla pani Agnieszki z apteki w Dobrej, która dzięki swojemu zaangażowaniu pomogła zdobyć bardzo potrzebny lek."Mieszkam w Dobrej od 2004 roku. Przy mojej już tu bytności powstawały urzędy, apteka, Netto, jak i wiele domów. Ze względu na swą przypadłość często muszę kupować lekarstwa, tym samy odwiedzać punkt apteczny. Wszystkim wiadomo, że na dziś lekarstwa kosztują wiele, ale cóż, gdy istnieje potrzeba musimy je nabywać. Na początku mej bytności w gminie Dobra aptekę prowadziła miła Pani, później zaś przejęła schedę Pani Agnieszka. To znaczy nie wiem do dziś, czy ta młoda kobieta jest jej właścicielką, czy też pracownikiem. Nie mam powodu dociekać, wiem, że właśnie Pani Agnieszka uratowała mnie w krytycznej dla mnie sytuacji. Niejednokrotnie, w jakikolwiek sposób pomogła mi uzyskać lek, który był mi potrzebny w danym momencie. Oczywiście, to był tylko i wyłącznie mój błąd, iż dopuściłam do takiej chwili. Pani Agnieszka wydzwaniała w tym celu po innych aptekach, informowała o możliwości wykupienia na "już i teraz" i zawsze działania tej kobiety kończyły się dla mnie wyjściem z poważnego problemu" - napisała do nas pani Grażyna, mieszkanka Dobrej.

"Pani Agnieszka - istota zawsze uśmiechnięta, przyjazna pacjentom, na wszystkie sposoby pomagająca. Współpracownice Pani Agnieszki to również przemiłe osoby. Ze względu na znajomość z Panią Agnieszką od wielu lat posiadam do tej kobiety szczególny sentyment. Dlatego też na łamach naszych mediów chciałabym gorąco podziękować Pani Agnieszce za przemiłą współpracę, pomoc, gdy znalazłam się przysłowiowo mówiąc "z ręką w nocniku", dobre słowo i uśmiech, jakim potrafi obdarzyć. Jestem polonistką i bardzo zwracam uwagę, jak ludzie w naszym kraju posługują się językiem polskim. Jest on niestety bardzo kaleczony. Pani Agnieszka wykazuje wysoką aparycję. Ładnie buduje zdania, mówi płynnie, na zadane pytania odpowiada zwięźle i wyczerpująco. Ze zrozumieniem szybko i sprawnie obsługuje klienta. Wie doskonale, gdzie i które leki się znajdują. Myślę, że przekazała owo doświadczenie swym koleżankom, które również wspaniale obsługują. Gdyby wszystkie instytucje, gdziekolwiek musimy się udać, działały tak szybko i sprawnie, a jeszcze z miłym słowem uśmiechem na twarzy, świat byłby naprawdę piękny i wszystkim żyłoby się znacznie lepiej. Dziękuję gorąco Pani Agnieszce za pomoc w krytycznych chwilach" - napisała pani Grażyna.

Bardzo ucieszyła nas ta wiadomość i możliwość opublikowania tego listu. W tych dosyć trudnych czasach, kiedy ludzie często patrzą na siebie z nieufnością, czasem z wrogością, opluwają się, oskarżają i obrażają w mediach społecznościowych, tego rodzaju informacje są rzadkością. Dziękujemy pani Grażynie za informację oraz pani Agnieszce z apteki w Dobrej za serdeczność i chęć pomocy innym. Ktoś mógłby oczywiście napisać, że przecież to jej praca i nic w tym dziwnego, ale pani Grażyna na pewno się z tym nie zgodzi. Pamiętajmy, że pomaganie innym czyni nas dobrymi ludźmi.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama