Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Dziecka w gminie Dobra - film i dużo zdjęć

poniedziałek, 03 czerwca 2019 r., godz. 16:23  |  Wersja do druku

W sobotę, 1 czerwca w gminie Dobra odbyły się 4 festyny rodzinne z okazji Dnia Dziecka. Najmłodsi mieszkańcy gminy mogli się bawić w Dobrej, Dołujach, Mierzynie i Wołczkowie.Organizatorzy przygotowali dla dzieci mnóstwo atrakcji, konkursów i niespodzianek, a piękna pogoda przyciągnęła na imprezę bardzo dużo mieszkańców.

Gmina Dobra razem z Gminnym Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej przygotowali dla najmłodszych rodzinny festyn z okazji Dnia Dziecka. Na terenie rekreacyjnym przy ul. Sportowej w Dobrej czekały na dzieci różnorodne atrakcje, m.in. konkursy, gry, dmuchane zjeżdżalnie, bańki mydlane. Atrakcje przygotowali też strażacy. Była kurtyna wodna i pokaz możliwości armatki wodnej. Festyn odwiedzili też ratownicy z GPR OSP Wołczkowo. Zabawę w Dobrej poprowadził znany aktor Adam Dzieciniak.

Warto też było zajrzeć na teren kortów tenisowych Family Garden w Dołujach, gdzie przygotowano dla dzieci moc atrakcji, m.in.: dmuchane zamki, słodkości, gry, zabawy i konkursy z nagrodami. Wśród najmłodszych mieszkańców gminy rozlosowane zostały dwa kupony na letnie półkolonie w Family Garden. Były też prezenty od CH Ster. Organizatorami rodzinnego festynu w Dołujach byli: Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Dołuje-Koscino, Radna Gminy Katarzyna Marks oraz Sołtys Dołuj wraz z Radą Sołecką.

Na Mierzyniance w Mierzynie odbył się festyn plenerowy "Mierzyński Wór Przygód - Dzień Dziecka". Dla dzieci przygotowano wiele różnych zabaw, konkursów oraz niespodzianek. Duże zainteresowanie wzbudził przyjazd samochodów militarnych. Dzieci i opiekunowie mogli zasiąść za kierownicą pojazdów oraz wziąć udział w konkursie sprawnościowym. Organizatorami festynu byli Wójt Gminy Dobra oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn.

Po południu odbył się jeszcze festyn na stadionie WB Arena w Wołczkowie. Organizatorzy przygotowali takie atrakcje jak: Football Dart, przeciąganie liny, grill, owoce i ciasta. Było dużo zabawy i smakołyków.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji filmowej i galerii zdjęć, którą prezentujemy poniżej.

Dzień Dziecka w gminie Dobra:


Gminny Dzień Dziecka w Dobrej - 1 czerwca 2019 r.:Dzień Dziecka w Dołujach - 1 czerwca 2019 r.:
Dzień Dziecka w Mierzynie - 1 czerwca 2019 r.:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama