Zaloguj się | Rejestracja

Wywiad z Eleną Ewangelopulu z gminy Dobra

wtorek, 23 kwietnia 2019 r., godz. 17:50  |  Wersja do druku

Druga edycja programu The Voice Kids dobiegła końca. Elena Ewangelopulu, 12-letnia mieszkanka Bezrzecza zachwyciła jury śpiewając piosenkę "Man of the Woods", dzięki czemu dostała się do programu. Po zwycięskich, muzycznych bitwach odpadła w dalszej rywalizacji na etapie "sing off", jednak zakwalifikowanie się do programu jest dla Eleny ogromnym sukcesem.Mieliśmy okazję zapytać Elenę i jej mamę o wrażenia, które towarzyszyły im podczas programu The Voice Kids oraz o plany na przyszłość.

Jak wyglądały początkowe etapy programu? Z iloma uczestnikami brałaś udział w eliminacjach?
Elena: Uczestników było około 3 tys. Ja byłam w grupie pięcioosobowej, jak każdy z uczestników programu.
Mama Eleny - Anna: Udział w programie The Voice Kids był dla nas niesamowitą przygodą i świetną zabawą. Producent zapewnił mojej córce wszystko co najlepsze, atmosfera w trakcie nagrań była niezwykle rodzinna, a Elenka nawiązała wiele nowych przyjaźni.

Co było dla Ciebie największym wyzwaniem?
Elena: Największym wyzwaniem były dla mnie przesłuchania w ciemno, bo przecież od tego zależały moje dalsze losy w programie.

Czego nauczyła Cię twoja trenerka Cleo?
Elena: Poza doskonaleniem śpiewu Cleo nauczyła mnie, jak radzić sobie ze stresem oraz obeznała mnie ze sceną.

Jak zmieniło się twoje życie po udziale w programie?
Elena: Drastycznie się zmieniło. Mam teraz wielu przyjaciół, którzy w dodatku są "rozsypani" po całej Polsce.
Mama Eleny - Anna: Program na pewno podniósł Elenie poczucie własnej wartości. Teraz podchodzi do śpiewania bardzo profesjonalnie. Obecnie bardzo mocno pracujemy nad emisją głosu. Nadal pozostaje jednak naszą wrażliwą Elenką i to jest w niej piękne. Scena to coś co kocha i tam czuje się najlepiej.

Masz swoich fanów? Dobrze się czujesz ze swoją popularnością?
Elena: Nie jestem jakoś wyjątkowo popularna, ale mam swoich fanów, m.in. 4 tys. obserwujących na Instagramie. Bardzo mnie wspierają i piszą miłe słowa, za co bardzo im dziękuje.

Z jaką gwiazdą chciałabyś zaśpiewać?
Elena: Ze wszystkimi trenerami The Voice Kids, ponieważ podczas nagrań poznałam ich bliżej, a poza tym mają wielkie głosy.

Jakie są Twoje najbliższe plany muzyczne?
Elena: Teraz skupiam się na emisji głosu. Czas pokaże co dalej. Moim marzeniem jest wydanie własnego singla i postaram się to zrobić jak najszybciej. Mam nadzieje, że was zaskoczę.
Mama Eleny - Anna: Jeśli chodzi o dalsze plany Eleny, to robimy wszystko żeby wykorzystać daną jej szansę i by mogła wydać singiel. Elenka planuje spróbować ponownie swoich sił w programie w wieku 14 lat. Korzystając z okazji, chciałabym podziękować szkole w Mierzynie za piękne i wzruszające przyjęcie Elenki (od redakcji: podczas konkursu Mini Playback Show) i mam nadzieję że będzie jeszcze okazja, aby moja córka zaśpiewała dla nas wszystkich.

Trzymamy kciuki za dalszą karierę Eleny!

Zobacz artykuły powiązane:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama