Zaloguj się | Rejestracja

Badania mammograficzne w Dobrej

wtorek, 23 kwietnia 2019 r., godz. 08:18  |  Wersja do druku

Zapraszamy na bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat. Badania odbędą się we wtorek, 7 maja w mammobusie, który stanie przy remizie strażackiej w Dobrej.Bezpłatne badania przysługują co 2 lata kobietom w wieku 50-69 lat. Osoby, które nie są objęte programem (powyżej 35 roku życia) mogą wykonać badanie odpłatnie w cenie 100 zł.

W celu wykonania badania należy się wcześniej zarejestrować pod nr tel. 58 325 76 02 lub mailowo rejestracja@mammo-med.pl. Rejestracja jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 8-20.

Badania będzie można wykonać w mammobusie, który zaparkuje przy remizie strażackiej w Dobrej (ul. Szczecińska 16b).

Więcej informacji na stronie www.mammo-med.pl

Badania mammograficzne w Dobrej - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


przychodnie.jpg
Centrum Medyczne
Dobra
Centrum Medyczne Dobra zaprasza: konsultacje specjalistów z pełną diagnostyką, ultrasonografia (usg), zabiegi stomatologiczne chirurgiczne, ortopedyczne i ginekologiczne w znieczuleniu ogólnym, rehabilitacja indywidualna i grupowa, joga i pilates. Szczegółowe informacje pod numerem tel. 91 45 39 500.

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama