Zaloguj się | Rejestracja

Zapraszamy na bezpłatne treningi w Mierzynie

piątek, 12 kwietnia 2019 r., godz. 07:27  |  Wersja do druku

Zapraszamy mieszkańców gminy Dobra na otwarte, bezpłatne treningi na świeżym powietrzu prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów na zewnętrznych urządzeniach treningowych. Ćwiczenia, w ramach kampanii społecznej "Trenuje bo lubię", startują 14 kwietnia o godz. 9:30 i będą odbywać się w każdą niedzielę na terenie rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie."Trenuje bo lubię" to kampania społeczna promująca zdrowy tryb życia i trening dla całych rodzin. Wyznając zasady zdrowia i bezpieczeństwa zrzeszając ludzi pozytywnie zainspirowanych, tych wszystkich, dla których aktywność fizyczna jest motywem dnia.

Mieszkańcy Mierzyna i gminy Dobra mogą wziąć udział w bezpłatnych treningach, które prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów na zewnętrznych urządzeniach treningowych znajdujących się na terenie rekreacyjno-sportowym Mierzynianka w Mierzynie. Pierwsze zajęcia startują 14 kwietnia o godz. 9:30. Kolejne treningi odbywać się będą w każdą niedzielę o tej samej godzinie.

Na wspólne zajęcia zapraszają Fundacja Anioły Sportu, TLS Sport oraz Gmina Dobra, która sponsoruje treningi dla mieszkańców.

Więcej informacji stronie www.trenujebolubie.pl oraz na profilu na Facebooku i kanale w serwisie YouTube.

Bezpłatne treningi na Mierzyniance - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama