Zaloguj się | Rejestracja

Remont przedłużenia ul. Spiskiej w Mierzynie na finiszu

czwartek, 11 kwietnia 2019 r., godz. 15:34  |  Wersja do druku

Kończą się prace budowlane związane z modernizacją przedłużenia ulicy Spiskiej w Mierzynie. Przebudowano kanalizację deszczową, sieć wodociągową i wykonano nową nawierzchnię drogi z kostki betonowej, pomiędzy wyjazdem z Osiedla za Wiatrakiem a skrzyżowaniem z ul. Mierzyńską.11 grudnia 2018 r. rozpoczęły się prace związane z modernizacją przedłużenia ul. Spiskiej w Mierzynie. Inwestycja zakładała budowę kanalizacji deszczowej oraz przebudowę sieci elektroenergetycznej, wodociągowej, teletechnicznej i kanalizacji sanitarnej. W ramach prac wykonana została też nowa nawierzchnia drogi z kostki betonowej, pomiędzy wyjazdem z Osiedla za Wiatrakiem a skrzyżowaniem z ul. Mierzyńską.

Podczas prac wykonawca natknął się na stare sieci, które nie były uwzględnione na mapach, co utrudniło modernizację i wydłużyło czas realizacji inwestycji. Konieczne były częste zmiany w przebudowie sieci. Prace budowlane są już jednak na finiszu i powinny zakończyć się przed świętami. Wykonawca zgłosił już do urzędu odbiór inwestycji.

Modernizacja drogi realizowana była w ramach projektu zgłoszonego do Budżetu Obywatelskiego Gminy Dobra. W 2017 roku projekt zdobył 114 głosów mieszkańców.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama