Zaloguj się | Rejestracja

Wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy

czwartek, 11 kwietnia 2019 r., godz. 05:00  |  Wersja do druku

Powiatowy Urząd Pracy w Policach otrzymał wyróżnienie od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej za wdrażanie Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Okolicznościową statuetkę oraz dyplom odebrał Jan Sławczyński, dyrektor PUP w Policach."Sytuacja kobiet na rynku pracy" to hasło przewodnie regionalnej konferencji, która 5 kwietnia odbyła się w Poznaniu z okazji 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia. Jej organizatorem był Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu.

W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele województw: wielkopolskiego, lubuskiego, kujawsko-pomorskiego oraz zachodniopomorskiego. Powiat Policki reprezentowany był przez Starostę Polickiego Andrzeja Bednarka oraz dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Policach Jana Sławczyńskiego.

W trakcie konferencji wręczono nagrody i wyróżnienia przyznane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dla powiatowych urzędów pracy. Pośród wyróżnionych znalazł się również Powiatowy Urząd Pracy w Policach. Okolicznościową statuetkę oraz dyplom za wdrażanie Krajowego Funduszu Szkoleniowego, wręczył Stanisław Szwed, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Fot.: WUP Poznań. Tekst: Agnieszka Rychlik-Bakalarz, Starostwo Powiatowe w Policach

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama