Zaloguj się | Rejestracja

Wiosenne zajęcia sportowe na Orliku w Dobrej

piątek, 05 kwietnia 2019 r., godz. 10:48  |  Wersja do druku

W kwietniu rozpoczęły się wiosenne zajęcia sportowe na Orliku w Dobrej. W ramach zajęć zaplanowano treningi tenisa ziemnego, piłki nożnej i lekkoatletyki dla dzieci i młodzieży, zajęcia fitness oraz nordic walking dla dorosłych, a także łyżworolki dla dzieci i dorosłych.Zapraszamy na bezpłatne zajęcia sportowe, które odbywają się na Orliku w Dobrej. Pierwsze treningi ruszyły 1 kwietnia.

Dzieci i młodzież mogą uczestniczyć w treningach tenisa ziemnego, piłki nożnej i lekkoatletyki. Dla dorosłych przygotowano zajęcia fitness oraz nordic walking, a dla dzieci i dorosłych łyżworolki. Poniżej prezentujemy szczegółowy harmonogram zajęć.

Zapisy prowadzone są pod nr telefonu 519 137 229 lub bezpośrednio u animatorów na Orliku w Dobrej w godzinach działalności obiektu.

Źródło: Paweł Marciszewski, Orlik Dobra

Wiosenne zajęcia sportowe na Orliku w Dobrej - harmonogram:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama