Zaloguj się | Rejestracja

Mini Playback Show w Mierzynie - wideo i zdjęcia

poniedziałek, 25 marca 2019 r., godz. 12:41  |  Wersja do druku

W pierwszy dzień wiosny, 21 marca w Publicznej Szkole Podstawowej w Mierzynie odbył się konkurs talentów Mini Playback Show. Uczestnicy konkursu zaprezentowali przeboje swoich ulubionych artystów.Mini Playback Show zorganizowały nauczycielki z Publicznej Szkoły Podstawowej w Mierzynie. Była to już piąta edycja konkursu talentów. Zadaniem uczestników było jak najlepsze zaprezentowanie przebojów swoich ulubionych piosenkarek lub piosenkarzy.

Konkurs odbył się w czwartek, 21 marca 2019 r. na forum mierzyńskiej szkoły. Podobnie jak w zeszłym roku uczestnicy starannie przygotowali się do występów, często zaskakując jury. Gościem specjalnym była Elena Ewangelopulu z Bezrzecza, uczestniczka programu The Voice Kids.

Wyniki V Mini Playback Show w PSP Mierzyn:

Klasy 1-3:
I- Piotr 3a
II- Beniamin 1c
III- Natasza 1c
wyróżnienia: Lena 3c, Lena 2b, David 3a

Klasy 4-5:
I- Marta 5h
II- Martyna 4f
III- Kacper 4g
wyróżnienia: Agata 4g i Marcelina 4f

Klasy 6-8:
I- Marika 6a
II- Wojciech 8c
III- Nina 6d

Poniżej prezentujemy zdjęcia i relację wideo.

Na uczestników finału czekały fantastyczne nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, Ski Park, Szczecińskie Centrum Komputerowe SCK, Fabrykę Inspiracji, MP Studio, Adria Dekoracje i Joy Dance.

Mini Playback Show w Mierzynie - wideo:


Mini Playback Show w Mierzynie - 21 marca 2019 r.:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama