Zaloguj się | Rejestracja

Dzień Kobiet i Mężczyzn w Bezrzeczu - zdjęcia

środa, 13 marca 2019 r., godz. 09:14  |  Wersja do druku

W sobotę, 9 marca w klubie w Bezrzeczu odbyła się impreza z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn pod hasłem "Jak za dawnych lat". Organizatorzy spotkania zadbali o stroje i akcesoria z czasów PRL. Gwiazdami wieczoru byli zespół wokalny z Bezrzecza oraz grupa wokalno-taneczna "ALEBABKI".Frekwencja przerosła oczekiwania organizatorów do tego stopnia, że początkowo zabrakło krzeseł. Z pomocą mieszkańców udało się jednak pożyczyć brakujące siedziska.

Każda z przybyłych Pań otrzymała od organizatorów przysłowiowego goździka, a Panowie flaszeczkę nalewki. W trakcie imprezy zorganizowano konkursy dla pań i panów z zakresu znajomości lat 70 i 80-tych. Nagrodami były towary deficytowe z tamtych lat, m.in. rajstopy, papier toaletowy, mydło.

O poczęstunek zadbały "bufetowe" - panie ze Stowarzyszenia Nasze Bezrzecze. Były śledziki, galarety, wędlina, ciasta, kawa, herbata i napoje. To było bardzo udane spotkanie, co tylko potwierdzają zdjęcia, które prezentujemy poniżej.

Gwiazdami wieczoru byli zespół wokalny z Bezrzecza, który śpiewał przeboje z tamtych lat, oraz grupa wokalno-taneczna "ALEBABKI" w składzie: Małgosia Matuszczak- Bartel, Patrycja Jurzysta-Żal, Halina Sromek, Emilia Kapusta oraz Kasia Zaremba.

Organizatorzy serdecznie dziękują PSS Społem, pani Agnieszce z drogerii Natura oraz pani Asi z jadłodajni Górny Taras za udostępnienie rekwizytów z dawnych czasów i pomoc w przygotowaniach.

"Wielkie podziękowanie dla wszystkich przybyłych gości za to, że byliście razem z nami, że pięknie się wspólnie bawiliśmy. Dla takich chwil chce się działać. Zapraszamy też na kolejne imprezy, m.in. na ognisko na boisku, które zaplanowaliśmy 23 marca. Wspólnie powitamy wiosnę i spalimy marzannę" - poleca Andrzej Grochowski, przewodniczący GZ LZS w Dobrej.

Organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze", LZS Bezrzecze oraz GCKiB filia w Bezrzeczu.

Źródło: Andrzej Grochowski, GZ LZS Dobra

Dzień Kobiet i Mężczyzn w Bezrzeczu - 9 marca 2019 r.:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama