Zaloguj się | Rejestracja

Dyżury i kontakt z radnymi gminy Dobra

wtorek, 19 lutego 2019 r., godz. 10:48  |  Wersja do druku

Rada Gminy Dobra liczy teraz 21 radnych. Z każdym można się skontaktować drogą mailową, część z nich prowadzi również dyżury. Radni mogą pomóc mieszkańcom w rozwiązywaniu problemów i przekazywać ich uwagi podczas sesji Rady Gminy Dobra.



Z każdym radnym gminy Dobra można skontaktować się drogą mailową - poniżej podajemy adresy:

Miluch Bartłomiej Przewodniczący Rady - bmiluch@radagminy.eu
Gruszczyńska Władysława Wiceprzew. Rady - wgruszczynska@radagminy.eu
Sromek Halina Wiceprzewodnicząca Rady - hsromek@radagminy.eu
Cierpica Sylwia - scierpica@radagminy.eu
Ciurzyńska Katarzyna - kciurzynska@radagminy.eu
Chomiuk Monika - mchomiuk@radagminy.eu
Czarnota Tomasz - tczarnota@radagminy.eu
Czubara Tomasz - tczubara@radagminy.eu
Duziak Monika - mduziak@radagminy.eu
Głowacka Ewa - eglowacka@radagminy.eu
Grochot Karol - kgrochot@radagminy.eu
Lindner Mariusz - mlindner@radagminy.eu
Maciejewski Mateusz - mmaciejewski@radagminy.eu
Malinowski Paweł - pmalinowski@radagminy.eu
Marks Katarzyna - kmarks@radagminy.eu
Pizzi Maria - mpizzi@radagminy.eu
Sobierajski Marcin - msobierajski@radagminy.eu
Stachowicz Jerzy - jstachowicz@radagminy.eu
Zagrodzka Magdalena - mzagrodzka@radagminy.eu
Zarzycki Janusz - jzarzycki@radagminy.eu
Żywica Grzegorz - gzywica@radagminy.eu

Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch przyjmuje mieszkańców w Urzędzie Gminy Dobra przy ul. Szczecińskiej 16A w poniedziałki w godzinach od 16:00 do 17:00, po uprzednim umówieniu się na spotkanie. Zapisy prowadzone są na stanowisku ds. obsługi Rady Gminy w pokoju nr 11 lub telefonicznie pod numerem 91 424 19 57.

Część radnych prowadzi też dyżury:

Biblioteka w Mierzynie:
- każdy drugi poniedziałek miesiąca w godz. 17:00-18:30: dyżury radnych Ewy Głowackiej, Magdaleny Zagrodzkiej, Mateusza Maciejewskiego, Pawła Malinowskiego i Grzegorza Żywicy,

Klub w Dobrej:
- każdy pierwszy wtorek miesiąca w godz. 16:30-17:30: dyżur radnej Moniki Chomiuk,

Klub w Dołujach:
- każda pierwsza środa miesiąca w godz. 18:30-19:30, dyżur radnej Katarzyny Marks,
- każda druga środa miesiąca w godz. 18:00-19:00, dyżur radnej Moniki Duziak,

Klub w Bezrzeczu:
- każdy trzeci wtorek miesiąca w godz. 18:00-20:00, dyżur radnych: Katarzyna Ciurzyńska, Tomasz Czubara, Janusz Zarzycki,

Klub w Skarbimierzycach:
- każdy ostatni czwartek miesiąca w godz. 19:00-20:00, dyżur radnego Karola Grochota,

Klub w Wołczkowie:
- każda ostania środa miesiąca w godz. 18:30-19:30, dyżur radnej Marii Pizzi oraz Przewodniczącego Rady Gminy Bartłomieja Milucha.

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

schowaj.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama