Zaloguj się | Rejestracja

Świąteczny bieg i morsowanie z LZS Dobra

czwartek, 03 stycznia 2019 r., godz. 17:06  |  Wersja do druku

W drugi dzień świąt, 26 grudnia członkowie LZS Dobra wraz z Kurkami Wodnymi, ekipą Extreme Wolf oraz zaprzyjaźnionymi morsami z Buku i Lubieszyna spotkali się na polanie przy jeziorze Głębokie, aby wspólnie uczcić w świetle pochodni wyjątkowy, świąteczny czas.Poświąteczne kalorie, które w znacznych ilościach pojawiły się w wysportowanych ciałach morsów, zostały spalone podczas czterokilometrowego biegu wzdłuż granic jeziora Głębokie i Wołczkowa. Bieg odbył się przy świetle ognia z pochodni, które dzierżyli wszyscy uczestnicy biegu. Mistyczny, niczym z romantycznej powieści klimat, rozciągał się dookoła całej grupy, która równym tempem i z uśmiechem na twarzach przemierzała las sąsiadujący z jeziorem Głębokie.

Po biegu wszyscy zanurzyli się w zimnej, ale jednocześnie orzeźwiającej wodzie, która natychmiast zmyła ze wszystkich świąteczne lenistwo. Przy ciepłym ogniu ogniska i gorącej herbacie wszyscy składali sobie noworoczne życzenia pomyślności, zdrowia i radości.

"Z serdecznymi życzeniami zapraszamy wszystkich na kolejną mroźną, orzeźwiającą kąpiel" - zachęca Cezary Magda, przewodniczący koła LZS Dobra.

Źródło: LZS Dobra

Świąteczny bieg i morsowanie z LZS Dobra:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg

britishschool

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama