Zaloguj się | Rejestracja

Pomysł na sobotę: V Inwazja Morsujących Mikołajów

wtorek, 04 grudnia 2018 r., godz. 13:13  |  Wersja do druku

W sobotę, 8 grudnia na plaży w Świnoujściu odbędzie się V Inwazja Morsujących Mikołajów. Wyjazd na imprezę, w której udział wezmą amatorzy lodowatych kąpieli z całego województwa zachodniopomorskiego, organizuje Zarząd Koła LZS Dobra.Tegoroczna edycja Inwazji Morsujących Mikołajów będzie już piątą z kolei. Wyjazd na imprezę, której organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji "WYSPIARZ" Świnoujście, planują członkowie Koła LZS Dobra.

- Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej wyprawy. Gwarantujemy świetną zabawę, gimnastykę na świeżym powietrzu i zimny Bałtyk – zachwala imprezę, Cezary Magda z LZS Dobra.

Osoby zainteresowane wyjazdem do Świnoujścia powinny jak najszybciej skontaktować się z Cezarym Magdą – tel. 603 633 137.

Serdecznie zapraszamy!


Źródło: LZS Dobra

Inwazja Morsujących Mikołajów - zdjęcia z 2017 r.:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama