Zaloguj się | Rejestracja

Koło LZS Skarbimierzyce podsumowało 2018 rok

sobota, 01 grudnia 2018 r., godz. 07:18  |  Wersja do druku

W czwartek, 29 listopada w klubie w Skarbimierzycach odbyło się spotkanie podsumowujące działalność koła LZS Skarbimierzyce w 2018 roku. Przewodniczący Karol Grochot podziękował uczestnikom za aktywność i współpracę. Najbardziej zaangażowani członkowie LZS otrzymali także dyplomy i drobne upominki.Na spotkaniu obecni byli mieszkańcy Skarbimierzyc, członkowie koła LZS, przedstawiciele samorządu, w tym Wójt Gminy Dobra Teresa Dera i Wicestarosta Policki Joanna Napiwodzka, radni gminy Władysława Gruszczyńska, Tomasz Czarnota i Jerzy Stachowicz, Przewodniczący GZ LZS w Dobrej Andrzej Grochowski, Sekretarz Gminy Dobra Rozalia Adamska i inni zaproszeni goście.

Przewodniczący koła Karol Grochot powitał gości i przedstawił prezentację z działalności LZS Skarbimierzyce w 2018 roku.

Członkowie koła zorganizowali wiele imprez angażujących mieszkańców, m.in. Maraton Pisania Listów w ramach akcji Amnesty International, Turniej Fifa 2018 i festyn rodzinny (ze środków Budżetu Obywatelskiego). Koło było też współorganizatorem I Sąsiedzkiego Rajdu Rowerowego, który odbył się w Kościnie. Członkowie koła brali również udział w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Dobra, Igrzyskach LZS, Turnieju Sołectw i Biegu Przełajowym "Jarzębina". Karol Grochot podsumował też zmiany, które zaszły w Skarbimierzycach i przedstawił plany na przyszły rok.

Podczas spotkania nie zabrakło podziękowań za aktywność i współpracę. Najbardziej zaangażowani członkowie LZS oraz osoby współpracujące z kołem otrzymały dyplomy i drobne upominki. Podziękowania otrzymali też Wójt Gminy Dobra Teresa Dera, która otrzymała pamiątkową koszulkę Koła LZS Skarbimierzyce z nr 1, oraz Stowarzyszenie Dołuje-Kościno. Na koniec członkowie koła podziękowali swojemu przewodniczącemu za codzienną pracę, uśmiech i wsparcie.

Spotkanie podsumowujące działalności Koła LZS Skarbimierzyce - 29 listopada 2018 r.:
Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama