Zaloguj się | Rejestracja

Zagłosuj na PSP Dobra w konkursie "Dzieciaki do rakiet"

czwartek, 22 listopada 2018 r., godz. 07:19  |  Wersja do druku

Uczniowie klasy 5b ze szkoły podstawowej w Dobrej biorą udział w ogólnopolskim konkursie „Dzieciaki do rakiet”. Zabawa polega na głosowaniu za pomocą strony internetowej na przygotowane przez dzieci filmy zachęcające do aktywności fizycznej. Nagrodami w konkursie są zestawy profesjonalnego sprzętu do nauki gry w tenisa oraz specjalne szkolenia dla nauczycieli WF-u.W filmie konkursowym, uczniowie z klasy 5b PSP Dobra zaprezentowali jak dbają o zdrowie i jak pozostają w dobrej formie dzięki aktywności fizycznej. Młodzi mieszkańcy opisali pozytywny wpływ aktywności fizycznej na funkcjonowanie poszczególnych narządów w ludzkim ciele oraz korzyści, jakie za sobą niosą regularne ćwiczenia fizyczne. Uczniowie zachęcają do dbania o swoje zdrowie poprzez aktywne uczestnictwo na zajęciach z wychowania fizycznego oraz poszerzania świadomości na temat własnego ciała.

Reklamy Google:


Aby oddać głos na szkołę w Dobrej należy wejść na stronę www.dzieciakidorakiet.pl i za pomocą wyszukiwarki odnaleźć film przygotowany przez młodych mieszkańców naszej gminy. Codziennie można oddać do 5 głosów – na tę samą, lub różne prace. Głosowanie potrwa do 18 grudnia. Ogłoszenie wyników odbędzie się 21 grudnia.

W konkursie wyłonionych zostanie 70 szkół podstawowych, które otrzymają zestawy profesjonalnego sprzętu do tenisa przystosowanego do nauki dzieci firmy Babolat. 60 zwycięzców zostanie wyłonionych w drodze głosowania internautów, 10 zaś wybiorą organizatorzy konkursu.

Organizatorzy zaproszą ponadto po dwóch nauczycieli wychowania fizycznego z każdej zwycięskiej szkoły na specjalne szkolenia przygotowane wraz z Polskim Związkiem Tenisowym. Szkolenia w pełni przygotują nauczycieli do nauki tenisa ziemnego podczas lekcji wychowania fizycznego, a także na zajęciach dodatkowych.

Zachęcamy do głosowania!

PSP Dobra aktywnie i wesoło:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama