Zaloguj się | Rejestracja

Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu

czwartek, 20 września 2018 r., godz. 16:30  |  Wersja do druku

Wszystkich mieszkańców gminy Dobra serdecznie zapraszamy na Święto Pieczonego Ziemniaka, które odbędzie się w sobotę, 22 września o godz. 13:00. Dziesiąta edycja cyklicznej imprezy odbędzie się na terenie rekreacyjnym przy ul. Górnej w Bezrzeczu."Święto Pieczonego Ziemniaka to tradycyjny, jesienny festyn, który organizujemy co roku. Podobnie jak w ubiegłych latach zapewnimy mieszkańcom szereg atrakcji. Będą konkursy sprawnościowe, dmuchane zjeżdżalnie, mini wykopki dla dzieci i oczywiście ognisko połączone z pieczeniem ziemniaków i kiełbasek. Będzie też niespodzianka - placki ziemniaczane. Serdecznie zapraszam mieszkańców Bezrzecza i gminy Dobra" - poleca Andrzej Grochowski z LZS Bezrzecze.

W programie festynu są również układanie kompozycji kwiatowych i mała gastronomia, za którą będzie odpowiadać Halina Sromek, radna gminy Dobra.

"W tym dniu pożegnamy lato, a powitamy jesień. Uczynimy to konkursem układania kompozycji z kwiatów" - zapraszają organizatorzy.

Szykuje się świetna impreza w Bezrzeczu. Zapraszamy w sobotę na teren rekreacyjny przy ul. Górnej w Bezrzeczu. Początek festynu o godz. 13:00.

Organizatorami imprezy są: LZS Bezrzecze i Stowarzyszenie "Nasze Bezrzecze".

Święto Pieczonego Ziemniaka w Bezrzeczu - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama