Zaloguj się | Rejestracja

II Mierzyński Rowerowy Rajd Rodzinny - fotorelacja

poniedziałek, 25 czerwca 2018 r., godz. 07:17  |  Wersja do druku

W niedzielę, 24 czerwca odbył się II Mierzyński Rodzinny Rajd Rowerowy. We wspólnej wycieczce dla rodzin wzięło udział wielu rowerzystów z naszej gminy i Szczecina. Trasa liczyła 11 km, a tempo jazdy było dostosowane tak, aby nawet najmłodsi uczestnicy dali radę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z rajdu.Uczestnicy rajdu po zebraniu się na parkingu terenu sportowo-rekreacyjnego "Mierzynianka" i zrobieniu pamiątkowego zdjęcia wyruszyli na trasę rajdu. Przed startem wolontariusze Fundacji Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus rozdawali rowerzystom kamizelki odblaskowe, które ufundowali Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, DGS Poland oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska w Szczecinie. Przejazd rowerzystów zabezpieczali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego ze Szczecina, Polic i Mierzyna. Uczestnicy wystartowali z terenu Mierzynianki i skierowali się ulicą Nasienną w stronę Łukasińskiego. Trasa prowadziła dalej m.in. ulicami Zgodną, Długą, Zeusa, Kolorową, Milenijną i Spółdzielców aż do Centrum Handlowego Ster.

Reklamy Google:


Meta rajdu znajdowała się na terenie Centrum Handlowego Ster. Organizatorzy przygotowali tam dla uczestników grill z kiełbaskami, napoje oraz wiele innych atrakcji. Animatorki malowały dzieciom buzie i skręcały fantazyjne baloniki.

Organizatorzy przygotowali też konkursy, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Jedną z konkurencji było np. jak najszybsze przejechanie slalomu rowerem oraz pokonanie tego samego slalomu, ale w jak najdłuższym czasie. Dla uczestników konkursów przygotowano atrakcyjne nagrody. Podczas festynu policjanci z komisariatu Szczecin Pogodno znakowali rowery. Uczestnicy rajdu otrzymali także pamiątkowe medale za uczestnictwo w rajdzie. Jako dodatkowy upominek Wydział Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie przekazał elementy odblaskowe dla uczestników.

Fundacja Szczeciński Klub Rowerowy Gryfus zaprosiła do organizacji tego wydarzenia Centrum Handlowe Ster, Sołectwo Mierzyn, Rowerowy Mierzyn oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Sołectwa Mierzyn i Stowarzyszenie My w Gminie Dobra. Nasz portal Mierzyn24.pl był patronem medialnym wydarzenia.

Rajd był współfinansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, które Fundacja Szczeciński Klub Rowowy Gryfus pozyskała w ramach Programu Społecznik 2018. Sponsorem rajdu był DGS Poland - największy pracodawca w tym regionie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

II Mierzyński Rowerowy Rajd Rodzinny - 24 czerwca 2018 r.:
Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

elite.jpg


McDonalds.jpg

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama