Zaloguj się | Rejestracja

Wręczono stypendia i nagrody mieszkańcom gminy Dobra

czwartek, 29 marca 2018 r., godz. 02:45  |  Wersja do druku

W czwartek, 22 marca w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej odbyła się uroczystość wręczenia nagród i stypendiów dla utalentowanych mieszkańców gminy Dobra. Za wybitne osiągnięcia sportowe oraz w dziedzinie twórczości artystycznej nagrodzono łącznie 124 osoby.Stypendia w zakresie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury przyznawane są głównej mierze artystom, twórcom i organizatorom działalności kulturalnej. Szanse na ich uzyskanie miały również osoby upowszechniające kulturę oraz mające wybitne osiągnięcia w dziedzinach twórczości artystycznej - w szczególności w malarstwie, tańcu i muzyce.

W tym roku stypendiami uhonorowanych zostało łącznie 56 osób, którym osobiście gratulowała Wójt Gminy Dobra Teresa Dera w towarzystwie Przewodniczącego Rady Gminy Dobra Bartłomieja Milucha.

Pełna lista nagrodzonych osób - zobacz na stronie UG Dobra

Reklamy Google:


Nagrody i wyróżnienia za osiągnięte wyniki sportowe trafiły do zawodników, którzy osiągnęli znaczące wyniki w rywalizacji ogólnopolskiej i międzynarodowej. Wśród uhonorowanych znaleźli się m.in. karatecy, pływacy, piłkarze i lekkoatleci - łącznie wyróżniono 68 osób.

Na uroczystości obecni byli radni gminy Dobra, sekretarz Rozalia Adamska, kierownicy jednostek organizacyjnych gminy, w tym dyrektorzy szkół funkcjonujących na terenie gminy Dobra oraz goście i rodziny nagrodzonych osób.

Z roku na rok wzrasta liczba mieszkańców gminy Dobra uhonorowanych stypendiami, nagrodami i wyróżnieniami. Jeszcze 6 lat temu doceniono w ten sposób 26 osób, rok temu 113 osób, a w tym roku aż 124.

Wszystkim wyróżnionym osobom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Wręczenie stypendiów i nagród dla wybitnych mieszkańców gminy Dobra - wideo:


Wręczenie stypendiów i nagród dla wybitnych mieszkańców gminy Dobra - zdjęcia:


Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

SCK.jpg

McDonalds.jpg

Syndyk masy upadłości: COMPARPOL Spółki z o.o. w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Policach - oferuje w atrakcyjnych cenach (po cenie obniżonej do 30% ceny oszacowania) do sprzedaży - dwie niezabudowane działki rolne - położone w ŁĘGACH, gmina Dobra koło Szczecina o pow.: 1,0666ha i 1,0551 ha. Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (888) 088-222 lub e-mail: syndyk.szczecin@wp.pl

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama