Zaloguj się | Rejestracja

Festyn rodzinny w szkole w Dołujach

wtorek, 28 maja 2024 r., godz. 18:08  |  Wersja do druku

W Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach odbył się festyn rodzinny. Uczniowie wraz z rodzicami doskonale się bawili przy muzyce, konkursach i przysmakach serwowanych z Kawiarenki pod Chmurką.W piątek, 24 maja w Publicznej Szkole Podstawowej w Dołujach odbył się festyn rodzinny. Na rodziców i uczniów czekały gry, zabawy i niespodzianki. Podczas pikniku zaprezentowały się szkolne talenty. Uczestnicy festynu mogli podziwiać zdolności wokalne i taneczne uczniów ze szkoły w Dołujach.

O smakoszy zadbała Kawiarenka pod Chmurką. Była też wata cukrowa. Dużą popularnością wśród młodszych dzieci cieszyły się dmuchane place zabaw i malowanie twarzy. Można było też wygrać przeróżne fanty.

Nauczycielki gorąco zagrzewały uczniów i rodziców do przyłączenia się do zabawy. Wspólne układy taneczne czy przeciąganie liny to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

Zobaczcie zdjęcia z festynu

Dyrektor i grono pedagogiczne dziękują uczestnikom festynu za przybycie i za wspólną, dobrą zabawę.

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama