Zaloguj się | Rejestracja

Otwarte Ogrody Sztuki - koncert "Polski Vintage"

czwartek, 23 maja 2024 r., godz. 13:42  |  Wersja do druku

Stowarzyszenie Carpe diem i Szczecińska Agencja Koncertowa zapraszają na pierwsze w tym roku ogrodowe spotkanie z cyklu "Otwarte Ogrody Sztuki". W niedzielę, 26 maja o godz. 12:00 w ogrodzie Zofii Marzec-Koronczewskiej i Dariusza Koronczewskiego przy ul. Sosnowej 6 w Bezrzeczu rozpocznie się niezwykły koncert, łączący piękno polskich piosenek lat 70-tych i 80-tych oraz najlepsze cechy brzmieniowe współczesnej sceny muzycznej.Mimo, iż piosenki wykonywane w ramach projektu "Polski Vintage" powstały kilkadziesiąt lat temu, ich brzmienie zawiera w sobie najlepsze cechy współczesnej sceny muzycznej. Wszystko za sprawą autorskich aranżacji, dzięki którym znane melodie potrafią nabrać nowych barw i zyskać kolejnych wielbicieli. Jest to także okazja do nawiązania głębszej więzi z artystami na scenie, którzy wnoszą w ten sposób pierwiastek swojej własnej kreatywności.

Podczas koncertu wystąpią:

Natalia Grzywacz - wokal
Aleksandra Andrukajtis - wokal
Bartek Janczak - gitara elektryczna
Michał Wiśniewski - instrumenty klawiszowe
Ruslan Semenov - gitara basowa
Grzegorz Majtas - perkusja
Dariusz Koronczewski - prowadzenie koncertu.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie aktorka Teatru Współczesnego w Szczecinie i wykładowczyni szczecińskiej Akademii Sztuki - Krystyna Maksymowicz.

Organizatorzy zapraszają też na kawę, herbatę i domowe ciasta, a także zachęcają do poczęstowania słuchaczy koncertu również swoimi wypiekami.

"Ponieważ jesteśmy eko, zachęcamy do zabrania swojej filiżanki, talerzyka, łyżeczki, oczywiście w płóciennej albo papierowej torbie. Przygotujemy dla Państwa miejsca do siedzenia, ale mile widziane też własne krzesełka, koce, poduszki. Ponieważ ogród położony jest przy bardzo wąskiej ulicy Sosnowej w Bezrzeczu, prosimy o zostawianie samochodów na parkingu przy ulicy Modrej 16, przyjście na koncert pieszo albo przyjechanie rowerem" - informują organizatorzy wydarzenia.

Ogród będzie dostępny dla mieszkańców od godziny 11:30.

Koncert zostanie dofinansowany przez uczestników wydarzenia, dlatego też biletem wstępu będzie potwierdzenie wpłaty dowolnej darowizny na konto Stowarzyszenie Carpe diem, tytułem: "Darowizna na rzecz organizacji projektu Otwarte Ogrody Sztuki". Darowizny można przekazywać na konto: mBank 52 1140 2004 0000 3102 8018 6788 lub wpłacać przed wejściem do ogrodu.

"Serdecznie zapraszamy do wspierania artystów. Każdy z nas może zostać Mecenasem Kultury. Zaproszenie na koncert, może być wspaniałym prezentem z okazji Święta Wszystkich Mam oraz zbliżającego się Dnia Dziecka" - podpowiadają organizatorzy.

Źródła: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama