Zaloguj się | Rejestracja

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra

wtorek, 14 maja 2024 r., godz. 08:36  |  Wersja do druku

W sobotę, 18 maja na terenie boiska sportowego przy ul. Sportowej w Dobrej odbędzie się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Dobra. Na uczestników i kibiców czeka mnóstwo piłkarskich emocji.W turnieju udział wezmą uczniowie szkół podstawowych z terenu gminy Dobra. Młodzi zawodnicy grać będą w dwóch kategoriach wiekowych: młodszej (klasy 5-6) oraz starszej (klasy 7-8).

Turniej rozpocznie się o godz. 10:00 na terenie boiska sportowego przy ul. Sportowej 7 w Dobrej. Na uczestników będą czekać puchary, medale i dyplomy.

W zeszłym roku w obu kategoriach wiekowych triumfowali uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bezrzeczu. Miejsce drugie zajęli zawodnicy ze szkoły w Dobrej, a trzecie z Mierzyna.

"Serdecznie zapraszam mieszkańców naszej gminy do kibicowania naszym najmłodszym sportowcom" - poleca Wójt Gminy Dobra Magdalena Zagrodzka.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama