Zaloguj się | Rejestracja

Zwiedzamy kamienne kościoły Gminy Dobra - Wąwelnica

wtorek, 14 maja 2024 r., godz. 06:39  |  Wersja do druku

W sobotę, 11 maja odbyło się kolejne spotkanie w ramach cyklu "Zwiedzamy kamienne kościoły gminy Dobra". Tym razem mieszkańcy mogli zwiedzić kościół w Wąwelnicy.W ramach cyklu "Zwiedzamy kamienne kościoły gminy Dobra" odbyły się już spotkania w Wołczkowie, Buku i w minioną sobotę w Wąwelnicy. Rolę przewodniczki pełni pomysłodawczyni cyklu Monika Kołacz.

Zwiedzanie kościoła w Wąwelnicy zgromadziło pokaźne grono osób zainteresowanych historią. Na koniec spotkania Sołtys Wąwelnicy Maria Boruń zaprosiła uczestników do klubu GCKiB na słodki poczęstunek.

W ramach cyklu poznamy jeszcze historię kościołów w Dobrej (25.05), Bezrzeczu (8.06) i Mierzynie (22.06). Wydarzenie jest finansowane z budżetu Gminy Dobra.

Link do relacji: https://www.facebook.com/share/p/1Pd6aGxWiBKcjJWG/

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama