WiadomośćDzień Dziecka w gminie Dobra
(Kategoria: Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
czwartek, 09 czerwca 2022 r., godz. 07:47

Dzień Dziecka w gminie Dobra
W miniony weekend na terenie gminy Dobra odbyły się kolejne festyny związane z Dniem Dziecka. W sobotę najmłodsi mieszkańcy gminy bawili się w Dobrej, Wołczkowie i Rzędzinach, a w niedzielę w Buku, Wąwelnicy i Stolcu. Było mnóstwo atrakcji.W sobotę, 4 czerwca odbyły się imprezy z okazji Dnia Dziecka w Dobrej, Wołczkowie i Rzędzinach. W klubach GCKiB w Dobrej i Wołczkowie dzieci mogły obejrzeć występy aktorów, pobawić się z kolorowym proszkiem holi, wziąć udział w rozgrywkach sportowych i konkursach. W Rzędzinach było malowanie uśmiechniętych buziek, wielkie i kolorowe bańki oraz zabawy i konkursy. Imprezy przygotowało Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej przy wsparciu LZS Dobra.

W niedzielę w samo południe na terenie rekreacyjnym w Buku odbyły się Dni Buku, organizowane z budżetu obywatelskiego Gminy Dobra, połączone z obchodami Dnia Dziecka. Były animacje z Fabryką Zabaw Szczecin, dmuchańce, malowanie buziek, motocykliści z klubu Black Sprocket i poczęstunek: gofry, lody, ciasta, owoce, wata cukrowa i kiełbaski. Organizatorami zabawy była świetlica w Buku, rada sołecka i LZS Pionier Buk.

Tego dnia odbyły się też imprezy dla dzieci w klubie w Stolcu oraz na małym plac zabaw w Wąwelnic. Na dzieci czekało wiele atrakcji, m.in. zabawy z animatorem, konkursy, malowanie twarzy, gry i zabawy drużynowe, bańki mydlane, warsztaty balonowe i kolorowe niespodzianki. Wydarzenia przygotowało Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Dobrej.

Zobacz artykuły powiązane:

Kolejne imprezy z okazji Dnia Dziecka

Dzień Dziecka w gminie Dobra - festyny w Mierzynie
i DołujachŹródło: Gmina Dobra 24 - Portal Mieszkańców > Dobra Szczecińska
( http://gminadobra24.pl/news.php?extend.8309 )