WiadomośćAkcja społeczna "Dwie godziny dla Rodziny"
(Kategoria: Gmina Dobra Szczecińska - WIADOMOŚCI, INFORMACJE)
Dodane przez admin
środa, 25 maja 2022 r., godz. 08:10

Akcja społeczna "Dwie godziny dla Rodziny" w Urzędzie Gminy Dobra
Urząd Gminy Dobra weźmie udział w akcji społecznej "Dwie godziny dla Rodziny". W Dzień Dziecka, 1 czerwca urząd będzie czynny krócej - do godz. 13:00.Społeczna akcja "Dwie godziny dla Rodziny" kierowana do przedsiębiorców, instytucji prywatnych i publicznych oraz samorządów. Polega na zainspirowaniu pracowników i ich rodzin do dobrej, międzypokoleniowej rozmowy. Symboliczny gest pracodawców, jakim jest skrócenie dnia pracy, związany jest z wyjściem z rutyny codziennego dnia oraz podkreśleniem faktu, iż pracownik poza pracą pełni również inne istotne role społeczne - będąc rodzicem, dziadkiem, córką, synem i że dobra integracja tych ról przekłada się na większe zaangażowanie w pracy oraz poczucie szczęścia w życiu prywatnym i społecznym.

Celem nadrzędnym akcji jest inspirowanie do międzypokoleniowych rozmów, odkrywania i pogłębiania wartości rodzinnych i refleksji nad budowanymi na co dzień relacjami z najbliższymi.

Urząd Gminy Dobra weźmie udział w akcji w Dzień Dziecka. W środę, 1 czerwca urząd oraz podległe jednostki będą czynne krócej - do godz. 13:00.

Więcej o akcji "Dwie godziny dla Rodziny" można przeczytać na stronie: 2godzinydlarodziny.pl

Źródło: UG DobraŹródło: Gmina Dobra 24 - Portal Mieszkańców > Dobra Szczecińska
( http://gminadobra24.pl/news.php?extend.8262 )