Zaloguj się | Rejestracja

Integracja sąsiedzka dzieci w Mierzynie

wtorek, 21 czerwca 2022 r., godz. 08:20  |  Wersja do druku

Stowarzyszenie Nasz Mierzyn zaprasza na festyn rodzinny "Integracja sąsiedzka dzieci". Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 26 czerwca w godz. 12-15 na terenie rekreacyjnym Mierzynianka w Mierzynie.Festyn ma na celu integrację dzieci z Polski i Ukrainy, które schroniły się przed wojną w naszym regionie. W programie: dmuchańce, skakańce, animacje, konkursy z nagrodami, strefa relaksu, gier i zabaw, zawody sportowe, pokazy, warsztaty i wiele innych atrakcji.

"Integracja sąsiedzka dzieci" odbędzie się w niedzielę, 26 czerwca w godz. 12-15 na terenie rekreacyjnym Mierzynianka przy ul. Nasiennej 20 w Mierzynie.

Wydarzenie otrzymało wsparcie z Programu Społecznik, cenionego i popularnego na Pomorzu Zachodnim programu wsparcia dla organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych, które chcą działać razem na rzecz swojej małej ojczyzny.

Integracja sąsiedzka dzieci - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama