Zaloguj się | Rejestracja

Ehrle Dobra zdobywcą Zimowego Pucharu Prezesa ZZPN

poniedziałek, 07 marca 2022 r., godz. 09:55  |  Wersja do druku

Piłkarze z zespołu Ehrle Dobra zdobyli Zimowy Pucharu Prezesa Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej. W finale, który się odbył w niedzielę, 6 marca w Łobzie, piłkarze z Dobrej pokonali zespół Odra Chojna 1:0. Gratulujemy!Rozgrywki w ramach Zimowego Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN rozpoczęły się 22 stycznia 2022 r. Zespół Ehrle Dobra, rozstawiony w grupie H, zagrał swój pierwszy mecz z GKS Kołbacz. Piłkarze z Dobrej zakończyli fazę grupową na 2. miejscu z 7 punktami i stosunkiem bramek 10:3. Grupę H wygrał zespół GKS Kołbacz również z 7 punktami, ale lepszym stosunkiem bramek 14:3.

W turnieju startowała też druga drużyna z gminy Dobra - Mierzynianka Mierzyn. Zespół z Mierzyna wygrał grupę I z 9 punktami, strzelając 16 goli i 4 tracąc.

Zespoły z gminy Dobra spotkały się w 1/8 finału. Tutaj lepsi okazali się piłkarze z Dobrej zwyciężając z Mierzynianką Mierzyn po rzutach karnych - wynik 1:1 (rzuty karne 4-2). W 1/4 finału Ehrle Dobra wygrała z zespołem Vineta II Wolin 4:0, a w 1/2 finału z KS Skibno 3:0.

W finale Zimowego Turnieju o Puchar Prezesa ZZPN, który się odbył w niedzielę, 6 marca w Łobzie, piłkarze z Dobrej pokonali zespół Odra Chojna 1:0.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Źródło: Ehrle Dobra, Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama