Zaloguj się | Rejestracja

Wieczorny pożar w Skarbimierzycach

niedziela, 13 grudnia 2020 r., godz. 10:52  |  Wersja do druku

W sobotę, 12 grudnia w godzinach wieczornych wybuchł pożar w budynku wielorodzinnym w Skarbimierzycach. W akcji gaszenia ognia brały udział 3 jednostki straży pożarnej z Dobrej i Szczecina. W wyniku pożaru jedna osoba doznała poparzeń dłoni.Strażacy dostali wezwanie w sobotę po godzinie 19. W mieszkaniu położonym na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym zapaliły się materiały łatwopalne znajdujące się blisko pieca. Zamieszkująca mieszkanie samotna kobieta schroniła się u sąsiadów.

"W akcji gaszenia pożaru brało udział 13 strażaków z jednostki OSP Dobra i z 2 jednostek ze Szczecina. Akcja trwała do godziny 21:17" - informuje mł. bryg. mgr inż. Piotr Tuzimek z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Policach.

Kobieta zamieszkująca mieszkanie doznała poparzeń dłoni, podtruła się też dymem. Ratownicy z pogotowia udzielili pomocy kobiecie. Na miejscu akcji pojawiła się też policja z Mierzyna.

Źródło: KP PSP w Policach

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama