Zaloguj się | Rejestracja

Stypendia i nagrody dla wybitnych mieszkańców

czwartek, 21 stycznia 2021 r., godz. 11:20  |  Wersja do druku

Do końca stycznia można składać wnioski w Urzędzie Gminy Dobra o przyznanie stypendium w zakresie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury oraz nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe. W zeszłym roku stypendiami i nagrodami uhonorowano łącznie 141 mieszkańców naszej gminy.Stypendia w zakresie twórczości artystycznej i upowszechniania kultury przyznawane są głównej mierze artystom, twórcom i organizatorom działalności kulturalnej. Szanse na ich uzyskanie mają również osoby upowszechniające kulturę oraz mające wybitne osiągnięcia w dziedzinach twórczości artystycznej - w szczególności w malarstwie, tańcu i muzyce. W 2020 roku stypendiami uhonorowano 64 osoby.

Wnioski należy składać w Urzędzie Gminy Dobra, ul. Szczecińska 16a, 72-003 Dobra, w nieprzekraczalnym terminie do 31 stycznia 2020 r. Informacji na temat stypendiów udziela Karolina Matyszewska, telefon: 91 441 05 04, e-mail: kadry1@dobraszczecinska.pl. Wzór wniosku i więcej informacji na ten temat - tutaj.

Również do końca stycznia 2021 r. należy składać wnioski o przyznanie nagród i wyróżnień za osiągnięte wyniki sportowe w 2020 r. Nagrody trafią do zawodników, którzy osiągnęli znaczące wyniki w rywalizacji ogólnopolskiej i międzynarodowej. Wśród uhonorowanych w zeszłym roku znaleźli się m.in. karatecy, pływacy, piłkarze i lekkoatleci - łącznie wyróżniono 77 osób.

Dodatkowe informacje można uzyskać u Jerzego Trędowicza pod nr tel. 91 333-10-38 lub 508 209 119. Wzór wniosku i więcej informacji na ten temat - tutaj.

Z roku na rok wzrasta liczba mieszkańców gminy Dobra uhonorowanych stypendiami, nagrodami i wyróżnieniami. Jeszcze 8 lat temu doceniono w ten sposób 26 osób, trzy lata temu 124, dwa lata temu 138, a w zeszłym roku 141 osób.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama