Zaloguj się | Rejestracja

W środę otwarcie ul. Szczecińskiej w Dobrej

wtorek, 06 października 2020 r., godz. 12:41  |  Wersja do druku

W środę, 7 października od godz. 9:00 przywrócony zostanie ruch na ul. Szczecińskiej w Dobrej. Droga na odcinku od ronda do ul. Poziomkowej była zamknięta z powodu budowy kolejnego odcinka ścieżki rowerowej Dobra - Głębokie i konieczności przesunięcia osi jezdni. Po otwarciu zamkniętego odcinka drogi przywrócone zostaną trasy linii autobusowych 105 i 121.Odcinek ulicy Szczecińskiej w Dobrej był zamknięty od 18 września. Znaki zakazu stanęły od ul. Poziomkowej do ronda.

"Zamknięcie odcinka ul. Szczecińskiej związane było z koniecznością przesunięcia osi jezdni, w związku ze skutkami awarii sieci kanalizacji deszczowej, która wystąpiła pod koniec czerwca oraz z zasadnością rozdzielenia ruchu pieszego od rowerowego na możliwie jak największym przebiegu ścieżki. Prowadzenie prac przy całkowitym zamknięciu drogi pozwoliło maksymalnie skrócić czas potrzebny na realizację inwestycji" - informuje Tomasz Kakowski z Urzędu Gminy Dobra.

W środę, 7 października od godz. 9:00 przywrócony zostanie ruch na ul. Szczecińskiej. Po otwarciu zamkniętego odcinka drogi na swoje trasy wrócą linie autobusowe nr 105 i 121.

Źródło: Urząd Gminy Dobra

Zobacz artykuły powiązane:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama