Zaloguj się | Rejestracja

Gmina Dobra na YouTube - 170 filmów

środa, 19 sierpnia 2020 r., godz. 18:33  |  Wersja do druku

Zapraszamy do subskrypcji kanału Gminy Dobra w serwisie YouTube. Znajdziecie tam już 170 filmów związanych z naszą gminą - najnowsze wiadomości, informacje, dobre inwestycje, treningi fitness i jogi, a także program Otwarte Ogrody. Dzięki subskrypcji będziecie na bieżąco z wydarzeniami w gminie Dobra. Polecamy i zapraszamy.Do tej pory filmy dostępne na kanale Gminy Dobra wyświetlono ponad 33.000 razy. Materiały wideo były oglądane łączenie przez 1100 godzin.

Materiały podzielone są na 7 kategorii:

1. Dobre inwestycje w Gminie Dobra
W tej kategorii znajdziecie przegląd najważniejszych inwestycji realizowanych w Gminie Dobra.

2. Polecamy
Na tej playliście dostępne są to bieżące wydarzenia i najważniejsze informacje o Gminie Dobra.

3. Treningi fitness i jogi
Zajęcia fitness i jogi online dla mieszkańców Gminy Dobra. Treningi prowadzą Malwina Biedzińska i Wioletta Konieczyńska. Premiera nowych odcinków we wtorki i czwartek o 18:00.

4. Wydarzenia sportowe i kulturalne
To największa playlista która liczy obecnie 52 filmy. Znajdziecie tutaj relacje filmowe z wydarzeń sportowych i kulturalnych odbywających się w Gminie Dobra.

5. Gospodarka odpadami
Gmina Dobra przygotowała cykl prezentacji, które wyjaśniają wszystkie najważniejsze zagadnienia dotyczące gospodarki odpadami i naliczaniem opłat za odbiór śmieci.

6. Wiadomości TV News
Wiadomości Telewizji Lokalnej Gminy Dobra TV News. Na potrzeby produkcji przygotowano nowoczesny sprzęt, profesjonalne kamery oraz drony. Polecamy serwisy i reportaże.

7. Program Otwarte Ogrody
Zaglądamy z kamerą do najpiękniejszych ogrodów w gminie Dobra. Program prowadzi Izabela Dryjańska.

Zobacz kanał Gminy Dobra

Zapraszamy do oglądania i subskrypcji kanału.

Gmina Dobra w serwisie YouTube:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi

kodo

slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama