Zaloguj się | Rejestracja

Spotkanie świąteczne w MZAZ w Dobrej

środa, 18 grudnia 2019 r., godz. 18:19  |  Wersja do druku

W Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej odbyło się świąteczne spotkanie zorganizowane przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Szczecinie. W spotkaniu wzięli udział m.in. przedstawiciele Gminy Dobra - Wójt Teresa Dera i Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch.Spotkanie, które było okazją do wspólnego spędzenia przedświątecznego czasu i przekazania życzeń świąteczno-noworocznych, odbyło się w środę, 12 grudnia w Międzygminnym Zakładzie Aktywności Zawodowej w Dobrej.

W spotkaniu wzięli udział m.in. przedstawiciele Powiatu Polickiego Wicestarosta Joanna Napiwodzka i radny Shivan Fate oraz samorządów gminnych wchodzących w skład powiatu. Gminę Dobra reprezentowali Wójt Teresa Dera i Przewodniczący Rady Gminy Dobra Bartłomiej Miluch.

Świąteczne spotkanie zorganizowało Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Szczecinie.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Policach
Fot. Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Szczecinie

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama