Zaloguj się | Rejestracja

Mabo B Zone Club w Mierzynie

wtorek, 10 grudnia 2019 r., godz. 12:48  |  Wersja do druku

Mabo B Zone Club powstał z chęci i potrzeby stworzenia w regionie miejsca, które będzie łączyło ze sobą sport, rozrywkę i relaks, jednocześnie będąc idealnym miejscem spotkań biznesowych. Klub jest najnowszą inwestycją rodzinnej firmy MABO będącej na rynku zachodniopomorskim od ponad 50 lat.Mabo B Zone Club stawia na najwyższą jakość. Na parterze obiektu możemy skorzystać z trzech profesjonalnych kortów do squasha z klimatyzacją i nowoczesnym systemem wentylacji, wielofunkcyjnego boiska, saun oraz Strefy Beauty. Na piętrze w towarzystwie bogato zaopatrzonego baru jest dwutorowa kręgielnia oraz profesjonalny stół bilardowy, wielkości 9FT - idealny nawet dla najbardziej wymagających graczy. Z poziomu baru można obserwować korty squash i rozgrywki relaksując się przy pysznych napojach, a także śledzić wydarzenia sportowe na dużym ekranie w jakości HD.

W Mabo Zone posiadamy trzy profesjonalne korty do squasha. Wszystkie są klimatyzowane, a specjalny system wentylacji podłogi poprawia komfort gry. Stawiamy na nowoczesne rozwiązania, stąd parkiet najwyższej jakości o właściwościach antypoślizgowych. Co jest dla graczy bardzo istotne – klub ma charakter kameralny, przystosowany jest w większości dla osób dorosłych, co oznacza, że przy minimalnie zawężonym gronie odbiorców można liczyć na swobodę w grze, spotkanie nowych ciekawych ludzi i miłą atmosferę. Ponieważ podstawą kultury biznesu jest odpowiedni klimat, nasz Klub będzie doskonałym miejscem na spotkania, rozmowy, zacieśnienie relacji, wymianę doświadczeń i niezobowiązującą rywalizację. Warto dodać, że dla zawodników korzystających z kortów do squasha – nasza klubowa sauna jest gratis.

Zagrać może każdy. Do dyspozycji naszych gości pozostaje instruktor squasha, który dla osób chętnych prowadzi pierwsze lekcje pozwalające na praktyczne zaznajomienie się z podstawowymi regułami tego sportu. Zajmuje się on również organizacją całych cykli zajęć rozwijając umiejętności i przygotowując do coraz poważniejszych rywalizacji. Z porad i wskazówek trenera warto skorzystać, nawet jeśli się już kiedyś grało. Przygodę ze squashem na naszych kortach lepiej zaczynać bez złych nawyków, zaowocuje to doskonałą grą i nie zniechęci początkujących.

Słowo „klub” ma wiele znaczeń, marka MABO stawia na połączenie sportu i rozrywki. Całość jest tak pomyślana, by sprzyjać umacnianiu relacji. Nie jest to zwykłe miejsce treningowe, ponieważ duch sportu to przede wszystkim kontakt z drugim człowiekiem. Struktura Mabo B Zone Club umożliwia odpowiednie rozplanowanie czasu, zgodne zarówno z przyzwyczajeniami sportowymi jak i nowoczesnym stylem życia. Po treningu można odwiedzić bar, którego propozycja jest niezwykle obszerna. Na naszych gości czeka również turniejowy stół bilardowy i kręgielnia. W ten sposób panujący w Mabo Zone dobry klimat wynika z zachowania balansu między surowością sportowego ducha a luzem wolnego czasu.

Jak widać gra w squasha jest w Mabo Zone tylko jednym z wielu sposobów na przeżycie miłych chwil, reszta zależy od wyobraźni naszych Gości. Ponieważ znamy niektóre upodobania zawodników, wiemy że amatorzy squasha lubią pograć w badmintona i odwrotnie. Klub dysponuje klimatyzowanym boiskiem do tej gry oraz koszykówki, siatkówki czy piłki halowej. Jest to jedyne takie miejsce w Szczecinie. Co możemy dodać? Może to, że ponieważ kultura, sztuka i sport mają ze sobą wiele wspólnego, jesteśmy klubem dla gości, którzy lubią połączenie tych dziedzin. W związku z tym promujemy lokalne dobra poprzez organizację specjalnych wystaw i wernisaży oraz promocji lokalnych artystów. Ale o tym najlepiej przekonać się osobiście, odwiedzając Mabo B Zone Club.

Wizytówka:


Mabo B Zone Club
ul. Welecka 2, 72-006 Mierzyn
tel. kom.: +48 882 144 140
e-mail: kontakt@mabozoneclub.pl
www.mabozoneclub.pl

Mabo B Zone Club - zdjęcia:Mabo B Zone Club - zobacz na mapie:


Instrukcja: w celu przesunięcia mapy kliknij na interesujący Ciebie obszar i poruszaj myszką. Powiększ mapę klikając "+" i analogicznie pomniejsz mapę przez "-".

Artykuł promocyjny

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama