Zaloguj się | Rejestracja

Akcja "Jedno dziecko - jedno drzewo"

czwartek, 26 września 2019 r., godz. 13:26  |  Wersja do druku

Nadleśnictwo Trzebież we współpracy z Gminą Dobra zachęcają wszystkich rodziców dzieci urodzonych od stycznia do końca sierpnia 2019 r., do wzięcia udziału w akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo". W jej ramach, na terenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej, odbędzie się uroczyste sadzenie drzew, upamiętniających narodziny najmłodszych mieszkańców gminy.Uroczystego posadzenia drzew gatunku lipa drobnolistna i dąb szypułkowy dokonać będą mogli sami rodzice, przy pomocy pracowników Nadleśnictwa Trzebież. Uroczystość odbędzie się w sobotę, 26 października 2019 r. na terenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Dobrej, przy ul. Zwierzynieckiej 1. Początek akcji zaplanowano na godzinę 11:00.

Aby wziąć udział w akcji, rodzice dzieci powinni w terminie do 7 października 2019 r. złożyć specjalnie przygotowany formularz zgłoszeniowy w siedzibie Urzędu Gminy Dobra lub Nadleśnictwa Trzebież. Wypełnione i podpisane zgłoszenia można również przesłać na adres mailowy: trzebież@szczecin.lasy.gov.pl.

Głównym celem akcji "Jedno dziecko - jedno drzewo" jest stworzenie możliwości posadzenia drzew przez rodziców chcących upamiętnić narodziny swoich dzieci urodzonych w 2019 roku, czyli w roku w którym Lasy Państwowe obchodzą jubileusz 95-lecia istnienia.

Ważne materiały:
Regulamin akcji
Formularz zgłoszeniowy
Oświadczenie
Dane osobowe

Akcja "Jedno dziecko - jedno drzewo" - plakat:

Masz dodatkowe zdjęcia do tej wiadomości lub widzisz błąd - zgłoś do naszej redakcji
Komentarze: 0

Szukaj w gminie Dobra

polecamy firmy/usługi


slonecznysad

przedszkole_pszczolka.jpg
Akademia Twórczej Edukacji "Pszczółka"
Przedszkole Pszczółka w Mierzynie powstało z myślą stworzenia naturalnego środowiska jak najbliższego dziecku, dające poczucie pewności, akceptacji i bezpieczeństwa. Zapewniamy fachową i troskliwą opiekę, małe grupy zajęciowe, edukację poprzez zabawę. Zadzwoń po więcej informacji: +48 513 867 408.

trawniki.jpg
Zakładanie trawników
Jako firma z kilkunastoletnim doświadczeniem zajmujemy się profesjonalną niwelacją terenu oraz kompleksowym zakładaniem trawników. Chcesz mieć przed domem idealny trawnik? Zadzwoń: +48 501 585 105.
więcej

meble.jpg
Sklepy meblowe
Dom urządza się przez całe życie. Zanim zdecydujesz się o zmianie umeblowania lub dodatków zobacz ofertę sklepów meblowych w gminie Dobra i okolicy. Stoły, krzesła, komplety wypoczynkowe, wyroby renomowanych producentów... więcej

pizzerie.jpg
Czas na pizzę!
Margherita, Capricciosa, a może Meksykańska? Doskwiera Ci mały głód? Szybko zamów przez telefon pizzę lub inne smaczne danie. Sprawdź ofertę wybranych lokali, które dowożą gorące dania... więcej

reklama.jpg
Reklama w portalu
GminaDobra24.pl
Wypróbuj reklamę w portalu GminaDobra24.pl! Oferujemy kilkanaście profesjonalnych form reklamowych: artykuły promowane,
wizytówki, animowane reklamy. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Przedstaw ofertę swojej firmy mieszkańcom gminy Dobra... więcej

reklama